Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mitől lehet ez? Minden olyan...

Mitől lehet ez? Minden olyan fura.

Figyelt kérdés

Egy ideje érzem, hogy valaki figyel de nem foglalkozok vele. Tegnap kint játszottam a kutyámmal és egy idő után más lett. Nem akart jönni hozzám és nézett mellém. Ha hívtam akkor nyugtalan lett és nehezen de jött. Nem foglalkoztam vele. Hátulról meg a macskám viselkedett érdekesen. Éjszaka mentem ki inni és amikor kivettem a hűtőből a kólát akkor egy árnyékot láttam a hűtő ajtó mögött. Este is folyamatosan olyan érzésem volt, hogy valaki figyel. Meg még tegnap este olyan 8 körül itt gépeztem és a hörcsögnek a vas kereke MAGÁTÓL elkezdett mozogni mintha a hörcsög futna. De direkt megnéztem és a hörcsög aludt (ilyenkor szokott jönni, hogy biztos nyitva volt az ablak. 1. nem volt nyitva 2. ha nyitva is lett volna azt akkor se tudta volna megmozgatni). Nem félek...nem is foglalkozok vele. Csak érzem.

Nem vagyok hülye, pszichopata izé bigyó. Úgyhogy normális válaszolók írjanak! Köszi.

14L


2011. aug. 11. 10:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mindig kólát iszok...
2011. aug. 12. 15:09
 12/13 anonim ***** válasza:

szerintem csak bebeszéled magadnak! mivel lehet hogy egy részét csak álmodtad!

de kérlek nevedd sértésnek! ez csak egy vélemény!

2011. aug. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Azért azt megtudom különböztetni, hogy mit álmodok meg mit nem :D Például fényes nappal amikor rohangálok akkor nem hiszem, hogy álmodom a dolgokat.
2011. aug. 12. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!