Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez lehet, hogy szellem?

Ez lehet, hogy szellem?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok.Bátyámmal és anyával lakok együtt.

Nemrég kaptam egy kiscicát és észrevettem( eddig szerencsére csak 1*) hogy a szoba egyik pontjába mereven bámúl. Tegnap ültem a szobámba és egy pillanatra a szemem sarkából úgy láttam mintha valami elment volna az üvegajtóm elött.Azt hittem a bátyám.Kijöttem folyosóra, hogy megnézzem de bátyám lent volt a földszinten a macskámmal, anya pedig az udvaron..Nagyon-nagyon félős vagyok.Ha ez esetleg szellem, hogy tudhatom meg pontosan vagy, hogy üldözhetem el? Ja még annyit, hogy 2 éve meghalt a papám és még akkor anya éjszaka felriadt valamire és mintha a papám állt volna s szobájában..Segítsetek!!!


2011. aug. 28. 17:15
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
22%
ajánlom figyelmedbe a Másvilág című filmet.
2011. aug. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 Démiennek szolics ***** válasza:
61%
Az elég gyakori eset, hogy a halál pillanatában az illető az utolsó asztrálutazása alkalmával meglátogatja hozzátartozóit, és ekkor elég gyakran látni is lehet az asztrál testét. Tehát ez szinte mindennapi, ettől nem kell félni. :) Az, hogy a macska mit figyel, és hogy mit láttál, arra nem tudok semmi pontosat mondani, elképzelhető, hogy szellem, de ha az is, akkor se árthat. :) Viszont az is lehet, hogy csak egy árnylény, mostanában elég gyakoriak. A lényeg, hogy nincs mitől félni :)
2011. aug. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
90%

az emberi agy csodákra képes

nyugi,velem is történt ilyen,hogy az éjszaka közepén láttam hogy valaki ül a székemen xD

de azt szerintem csak képzelődtem

szellemek nem léteznek

a cica szerintem azért bámult mert nekik is érzékenyebb a fülük mint nekünk,ezért lehet hogy hallott valamit.

nincsenek a padláson egerek vagy galambok?

lehet hogy azokat hallotta

és amúgy a szemem sarkából én is látok olyanokat mintha valaki elment volna az ajtó előtt

ezt is csak beképzeljük

13l

2011. aug. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
78%
A 13 éves értelmesebb mint az összes ezos együttvéve.
2011. aug. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Néha én is látok ilyet, de az általában azért van, mert összegabalyodnak a szempilláim :) vagy kosz megy a szemembe, vagy ilyesmi :) a cicák meg már csak ilyenek :D
2011. aug. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:)
2011. aug. 28. 17:59
 7/35 anonim ***** válasza:
45%

"A 13 éves értelmesebb mint az összes ezos együttvéve."


Meglehet. De ezzel még nem válaszoltál a kérdésre, van esetleg saját vélemény is?

2011. aug. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
53%
szellem volt ..az enyém is szokott látni ....de különösebben nem izgat ..itt élek vele(velük) már 13 éve és eddig nem bántottak...csak idegesít amikor fürdök és dolgok esnek le a polcról... csak úgy ... meg kopogások a fürdő másik végéből...
2011. aug. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
36%
Szellemek nincsenek. Ezt miért nem képesek egyesek felfogni?
2011. aug. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
64%
honnan tudod hogy nincsenek?ők mondták?:D
2011. aug. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!