Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez lehet, hogy szellem?

Ez lehet, hogy szellem?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok.Bátyámmal és anyával lakok együtt.

Nemrég kaptam egy kiscicát és észrevettem( eddig szerencsére csak 1*) hogy a szoba egyik pontjába mereven bámúl. Tegnap ültem a szobámba és egy pillanatra a szemem sarkából úgy láttam mintha valami elment volna az üvegajtóm elött.Azt hittem a bátyám.Kijöttem folyosóra, hogy megnézzem de bátyám lent volt a földszinten a macskámmal, anya pedig az udvaron..Nagyon-nagyon félős vagyok.Ha ez esetleg szellem, hogy tudhatom meg pontosan vagy, hogy üldözhetem el? Ja még annyit, hogy 2 éve meghalt a papám és még akkor anya éjszaka felriadt valamire és mintha a papám állt volna s szobájában..Segítsetek!!!


2011. aug. 28. 17:15
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
68%

Ezosnak tartom magam, de nem szabad minden mögé bemagyarázni ilyen dolgokat. Én a magam részéről - annak ellenére, hogy hiszek a szellemekben - mindig igyekszem a fura dolgoknak megtalálni a magyarázatát. És szinte mindig találok is magyarázatot. Néhány eset van csak amire bárhogy kerestem nem találtam.

Nekem is van macskám (négy is). Ők tényleg szoktak csak úgy bambulni, ez nem jelent szellemet. Számtalanszor láttam már a macskáimat így, de csak egy alkalom volt nálam, ami tényleg fura volt és nem értettem a cicát miért csinálja azt amit.


Nem hiszem, hogy a két tábornak győzködni kéne egymást. Mert úgy se tudjuk egymást meggyőzni a vélt/valós igazunkról. Aki nem hisz, azt megértem. Aki hisz, azzal sincs semmi baj. A hit - legyen az akármire vonatkozó - egy bizonyos fokig még jó irányba is terelheti az embert.


Részemről csak annyi, amit a bennem élő ezos mond, az az, hogy számtalan fénykép és video készült már szellemekről. Aminek nagyon nagyon nagy része kamu, de ha ebből a sok felvételből csak egy is valódi, az már elgondolkoztató.


Kedves Kérdező nyugodj meg, mert nem valószínű, hogy bármi lenne ott nálatok. Egy fura dolog, még nem fura... Ha sok sok megmagyarázhatatlan eset történik a házban, vagy veled akkor érdemes csak ilyeneken gondolkozni. De ne feledd, hogy a félelem még rá is segít ilyenkor, hogy azt hidd ez valamiféle szellem.

2011. szept. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:
az apukád szelleme az
2011. szept. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
59%
én voltam az és kukkoltalak téged.
2011. szept. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 kr11va ***** válasza:
69%
Hát én áltlaában hobbi szinten foglalkozok fekete mágiával.Szal az állatok és a pici gyerekek észlelik az ilyet.szal biztos h vándorlélek vagy démon.kanalazással lehet többet tudnál meg.neten keress utána hogy kell csináélni.elég hosszú leírni.nálam bevált.de mesélek néhány történetet az én tapasztalataimból.1 időben lestek dolgok anyu szobájában.kijött mire visszament minden a helyén volt.leesett nála apukám lépe a falról(édesapám 2 éve meghalt) és ez nem egyszer történt.a kedvencem meg h ismerősömnek az alig beszélni tudó kisfia meredt a falra és mutatta az anyjának hogy ott 1 kislány de az anyja semmit sem látott.aztán a kisfiú elkezdett héberül meg minden nyelven beszélni amit el nem tudsz képzelni.barátaimmal akikkel benne vagyunk ebben a körben elmentünk és kiűztük azt a láényt mivel 1 démon volt.azóta semmi érdekes nicns náluk.viszont temető közelében laknak ezért aggódtak nagyon.viszont a természetfeletti dolgokat mi is tudjuk tapasztalni.pl éjszaka ha bemész az erdőbe.elég parás de áltlaában vannak a fűben kék pöttyök.azzal van teli az egész.neonkéken világitanak de nem tudod megfogni.azokat démoncsapdának hívják mivel az erdő közepébe vezetnek be hogy kinyírjanak.és még rengeteg történetem van maiket átéltem.tapasztaltam.szal ebbe belekell törődni ilyenek előfordulnak.
2011. szept. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

En szemely szerint a sok ezo meg spiritual barmok taborat IGYEKSZEM erositeni. Eloszor is. En szemely szerint meg nem tapasztaltam semmi olyat amit termeszet felettinek tudtam be viszont jobaratok mar igen akiknek a szavainak hitelt adok. Plane amikor tobben ugyan azt eltek at. Velemenyem szerint tenyleg nem kell felned , ahogyan egy elozo kommentelo is irta, hogy ha rendszeresen jonnek elo akkor kell elkezdeni izgulni. Szal dolj hatra, nevess egyet amulton, gondolj arra hogy lesz egy story az emlekezetedben amit jo neha elovenni es elmeselni es itt vege is van. Draga elottem kommentelo , ki hobbibol fekete magiaval foglalkoztok. Legyetek oly kedvesek megmondani hol randaliroztok, poenbol egyszer veletek mennek egy kis elmeny kirandulasra :D Felteve ha hazajottem Dublinbol.


Na csao all

2011. szept. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!