Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez lehet, hogy szellem?

Ez lehet, hogy szellem?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok.Bátyámmal és anyával lakok együtt.

Nemrég kaptam egy kiscicát és észrevettem( eddig szerencsére csak 1*) hogy a szoba egyik pontjába mereven bámúl. Tegnap ültem a szobámba és egy pillanatra a szemem sarkából úgy láttam mintha valami elment volna az üvegajtóm elött.Azt hittem a bátyám.Kijöttem folyosóra, hogy megnézzem de bátyám lent volt a földszinten a macskámmal, anya pedig az udvaron..Nagyon-nagyon félős vagyok.Ha ez esetleg szellem, hogy tudhatom meg pontosan vagy, hogy üldözhetem el? Ja még annyit, hogy 2 éve meghalt a papám és még akkor anya éjszaka felriadt valamire és mintha a papám állt volna s szobájában..Segítsetek!!!


2011. aug. 28. 17:15
1 2 3 4
 21/35 Solarian ***** válasza:
100%
Ufók(földön kívüli létformák) biztos hogy léteznek. Feltételezzük hogy az űr végtelen, ergó a valószínűsége P=1 hogy végtelen sok a Föld-höz hasonló bolygó alakult ki, mely alkalmas az életre. Csak még meg kell ezeket találni. Ez eddig puszta matematika(statisztika)
2011. aug. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 KMartin4 ***** válasza:

A világegyetem is olyasmi, mint az internet.


"Minden fent van rajta, csak meg kell találni."

2011. aug. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 Solarian ***** válasza:

Hogy miért vagyok benne biztos hogy nem léteznek szellemek? 1.:Mert az ember lelke, a halál pillanatában ELHAGYJA ezt a világot.

2.: Mert nincsenek trollok(nem a fórumosak, mer azok vannak itt is jó számmal hanem az eredetik), lidércek, tündérek, meg mikulás.

2011. aug. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
85%

Az ufó, és a földönkívüli létforma nem ugyanaz. Az UFO azonosítatlan repülő objektum... A világegyetemben biztos van még valahol élet, de az hülyeség, hogy minden egyes nap vagy 10 fajta itt röpköd...

A szellemek hasonló kitalált hülyeségek. Amikor meghalunk, meghalunk, és kész. Nincs olyan, hogy kiszállunk a testünkből, és itt ijesztgetjük az élőket. (Ha lenne is szellem, mi nem látnánk őket, mert nem egy síkon vagyunk) Szóval nincs szellem.

Erre a történetre is megvan a válasz. A macskák már csak ilyenek, minden kis neszre odafigyelnek, olyanokra is, amik túl csöndesek, hogy mi meghalljuk. Az anyukája álmából riadt fel, és még az ágya mellé látta az álmot. (Velem is előfordult már, hogy valóságnak láttam az álmot, mert félig aludtam, félig ébren voltam) A kérdező meg mindenbe belelát mindent, valószínűleg még most sem heverte ki a papája halálát.

2011. aug. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 Solarian ***** válasza:
48%

Utolsó: én tom mi a különbség az UnknownFlyingObject és a földönkívüli élet között de a sok ezos gyíknak hogy mondjam el ha ami nem a földön él az mind az UFO kalap alá tartozik.

Le kell ereszkedni a szintjükre hogy az ember szót értsen velük.

2011. aug. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 nda.cicush ***** válasza:
Nekem is volt ien élmenyem szintén a papámmal nekem a egykis so a küszöbön vált be bár néha azt nem jol veszik hanem mind ha ki akarnád űzni őket ienkor fehér gyertyát kell gyújtani nekem bevált ...........
2011. szept. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim válasza:
100%
Ami aszt illeti ufók márpedig léteznek, mert az akkora nagy hulyeség, hogy csak mi vagyunk a végtelen nagy világegyetemben... Szellemek meg úgy szintén léteznek. Hogy miért? Elmagyarázom: az ember ha meghal nem kell hogy rogton a másvilágba keruljon ugyanis van rá kb. negyven napja hogy a lélek ami maradt felfogja hogy o már halott es nincs senkije és semmilye csak a múltja és a tudatja hogy neki már tovább kell lépnie!! De ha o erre nem képes hogy felfogja , akkor egyszeruen addig marad itt amíg fel nem fogja... Egyébként angyalok is vannak, arra esetleg nem gondoltál hogy az angyal is lehettet? mivel az orangyalok mindíg melletunk vannak!! De lehetett szellem is!! :)
2011. szept. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
utolsó: és miért pont 40 nap? ők mondták vagy mi? :D
2011. szept. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 TrollFace00 válasza:
Van a raidnek 1 új fajtája ami nem a szúnyogokat hanem a szellemeket és a szörnyeket elűzi az ágyad alól
2011. szept. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
40%
Én a repülő rénszarvasokban nem hiszek.
2011. szept. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!