Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez lehet, hogy szellem?

Ez lehet, hogy szellem?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok.Bátyámmal és anyával lakok együtt.

Nemrég kaptam egy kiscicát és észrevettem( eddig szerencsére csak 1*) hogy a szoba egyik pontjába mereven bámúl. Tegnap ültem a szobámba és egy pillanatra a szemem sarkából úgy láttam mintha valami elment volna az üvegajtóm elött.Azt hittem a bátyám.Kijöttem folyosóra, hogy megnézzem de bátyám lent volt a földszinten a macskámmal, anya pedig az udvaron..Nagyon-nagyon félős vagyok.Ha ez esetleg szellem, hogy tudhatom meg pontosan vagy, hogy üldözhetem el? Ja még annyit, hogy 2 éve meghalt a papám és még akkor anya éjszaka felriadt valamire és mintha a papám állt volna s szobájában..Segítsetek!!!


2011. aug. 28. 17:15
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
46%

Nekem is szokott hasonlót csinálni a kutyám, csak ezen látszik is közben, hogy a fülei az egekbe állnak mert épp hall a távolból egy kutya ugatást vagy éppen valaki jön haza. Semmi misztikum nincs ebben.

A papa meg ha meghalt nem vetítette ki magát az anyukád előtt mert meghalt és még nincs hologramos telefon. Az éjszaka közepén meg a szemünk könnyedén meg tud viccelni minket, mivel olyankor a szemünk sarkából jobban látunk, amire annyi a magyarázat, hogy a kevés fény miatt olyan receptorok lépnek működésbe, amik gondolom főként ott találhatóak meg.

2011. aug. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. aug. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
74%

Ezt úgy bírom. Attól hogy valaki nem tapasztalt ilyen dolgokat az nem azt jelenti hogy nem létezik! Könyörgöm fogjátok már fel...

Bocsi, a kérdésre nem tudom a választ

2011. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 Solarian ***** válasza:
79%

"A 13 éves értelmesebb mint az összes ezos együttvéve."

Totally agreed.

Nincsenek szellemek. erről ennyit.

2011. aug. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
58%
ja meg ufo-k sincsenek mi? meg a nagy lószart...
2011. aug. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
58%
Se szellem, se ufók, de még mikulás sincs.
2011. aug. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

"Nincsenek szellemek. erről ennyit.


Se szellem, se ufók..."


És ti ezt honnan tudjátok? :)

2011. aug. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
88%
Onnan, hogy mikulás sincs, és jézuska sincs. a többi is csak kitalált hülyeség.
2011. aug. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim válasza:
75%
Azok a léptek azok az hogy minden ház mozog 1-2 cm t asztán vissza megy mert megcsuszik a föld. szellemek nem léteznek
2011. aug. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
A Mikulás, Jézuska meg a húsvéti nyuszi nem létezik. De abban miért vagy olyan biztos, hogy szellemek nem léteznek?
2011. aug. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!