Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szkeptikusok, ehhez mit szóltok?

Szkeptikusok, ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

Pár napja felmentem egy barátnőmhöz. Van egy másfél éves húga, vele és a barátnőmmel voltam a szobájában. A húga elkezdett furcsán viselkedni, állandóan az ajtót nézte, aztán visszanézett rám. Egyszer csak rámutatott (az ajtóra), utána többször is. Kérdeztem hogy ki van ott? (Ugyanis már többször felmerült, hogy szellem van a házban) Rám néz, azt mondja: papó.

Ránézek a barátnőmre, hát az arckifejezésünk nem sokban különbözött. Megint megkérdeztem a gyereket, hogy ki van ott? Papó. Az a furcsa, hogy még nem nagyon beszél csak egyszerű szavakat (pl. jó) de ezt tisztán és érthetően mondta. Minimum ötször.

Tegnap is fent voltam náluk, és megint ugyanez történt.. Aki erre ésszerű magyarázatot ad, minden tiszteletem.


2011. szept. 24. 21:17
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
31%

Most komolyan. Az összes hívő, ezós, meg rézfaszu bagoly ennyire hülye? Most komolyan? Mutatok egy kis logikát, mivel látom, hogy még nem hallottál róla. Tudod, mivel másfél éves, biztos, hogy az apja szokott vele játszani. Nos, az apja biztos játszott vele olyat is, hogy bement a szekrénybe és előbújt, hogy itt a papaaa! Vagy pedig volt az apánál valami, ami kell a kisgyereknek, de az apja berakta a szekrénybe, és azt gondolta, hogy ti kiveszitek neki. Mivel nem vagyok biztos benne, hogy ez szekrényajtó vagy szobaajtó, ezért írok más lehetőségeket is. Például az apja leskelődött utánatok, hogy mit csináltok, és a kisgyerek észre vette, ekkor pedig elfutott, de a baba azt hihette, hogy csak az ajtó mögött van. Az ilyenekből még kapásból 10-et fel tudnék sorolni, de nem akarlak túlterhelni. Ha valami nem tetszett a kommentemben, azt kérlek jelezd, de azt ajánlom, hogy olvass természettudományos könyveket, mivel azok fejlesztik a logikát. Az, hogy általánosítasz, azt már szóba sem hozom.


További szép napot!

2011. szept. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
4%

Az anyja meg majd 8 év múlva mondogatja neki, hogy ő milyen különleges kis gyermek, mert látta a szellemeket csecsemőkorában. Mivel anyja megerősítette, hogy vannak szellemek, érdekes mód éjszakánként nem tud aludni és szellemeket lát. Sikongatva szalad át este az anyjához, hogy: ANYUUANYU egy árnyékember ült az ágyamon.

Még 10 év múlva meg majd az internet 2-n fog vércsákolni a majdani GYIK- on, hogy kiskorában látott szellemet és szerinte léteznek és bizonyítsuk be, hogy nem.

2011. szept. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%

Sok kretén...

Gyerekkoromban én kis ufókat láttam, méghozzá sokat. Beszélgettem is velük és vissza is beszéltek. Nagyon élethűek voltak.

Most akkor szerinted léteznek ufó-k is?


Attól, hogy egy kisgyerek látni vél valamit (sőt, tulajdonképpen látja is), az még nem lesz igaz. A gyerekeknek egyszerűen élénk a fantáziájuk. Nincs ezen semmi meglepő. Szellem meg pláne.


Ha nagyon kísértettörténetet akartok hallani, mondhatok.

Az angoltanárnőmnél történt, (30 éves nő, nemrég házasodott) hogy egyik éjjel elkezdett szólni a csengőjük. Annyira, hogy ki kellett venniük az elemet.

Vezetéknélküli csengő, biztosan zárlat, vagy akármi.

Másnap este fel- és lekapcsolódott néhány lámpa.

Harmadnap egyszerre leesett a falról két felszögelt kép. Ráadásul nem ugyan arról a falról.


Negyednap inkább hívtak egy sámánt, biztos-ami-biztos alapon.


Erre én sem igazán tudok magyarázatot. A csengő még nem nagy dolog. A lámpák már neccesek, a képek pedig tényleg érthetetlenek.

Ha mind egy este történt volna, egy enyhe kis földmozgásra gyanakodnék, de így tényleg passzolok.


Továbbra sem hiszek a szellemekben (ha léteznének, szerintem lenne jobb dolguk is, mint képeket törni), de azért ettől a sztoritól most is borzongok.

2011. szept. 25. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
93%

HUbala ugla ilio minuta!


Ismiomis anuimousi kilouhi!


Khilaaa...

2011. szept. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
21%
Na épp ezért nem megy sehova az emberiség, még a saját soraiban is mutogat egymásra, mint azok a 2 évesek, akiket épp ésszerűtlennek neveznek. Nőjetek fel.
2011. szept. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

Jaj.

Nézd, én hiszek szellemekben, de ez a sztori miért kéne, hogy meggyőzzön egy szkeptikust?

Ezer meg ezer ilyen "esetet" lehet olvasni a neten, a 90%a pedig szerintem kitaláció, nincs rá bizonyíték sem.

2011. szept. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:

"mint azok a 2 évesek, akiket épp ésszerűtlennek neveznek."


Ezt a törvényalkotókkal vitasd meg, szerintük 14 éves koráig senki sem cselekvőképes, 18 éves koráig is csak korlátozottan.

Én például 4 évesen felgyújtottam egy házat. Szerinted ésszerűen cselekedtem?

2011. szept. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Legközelebb videóra veszem.
2011. szept. 25. 16:17
 19/39 anonim ***** válasza:
5%
Kérdező, összedobjuk neked mi, "rohadt" szkeptikusok a pénzt pszichiáterre, szeretnék, ha meggyógyulnál. De addig is vigyázz Casperrel, mert gonosz ! :D
2011. szept. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
23%

Az én 2 éves szókincsem:

Anya - ajjjaaa

Apa - ataaaa

Nővérem/Icu - Kakaaaa


Úgyhogy a papó lehet csak valami gügyögés:)

2011. szept. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!