Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez szellem volt? Este 22:00...

Ez szellem volt? Este 22:00 egy fehér alakot láttam. (lent részletesebben)

Figyelt kérdés
Tegnap este pontban 22:00 órakor. Kinéztem az üveges ajtón keresztül (nem tiszta üveg, ezért nem lehet rendesen kinézni rajta) majd egy magas kb 180 cm-s fehéren fényt láttam. Szüleim már aludtak , arra ébredtek fel, hogy a papagájaim akik kb 30 cm-re voltak a fénytől megijedtek és elkezdtek csapkodni, majd leestek a botról, ekkor eltűnt a fény és rá pár percre kijöttek a szüleim , hogy megnézzék mi van a madarakkal. Nekik nem mondtam el amit láttam.
2011. okt. 13. 05:43
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat. Amm mit akar itt egy fénymunkás és mitől véd?
2011. okt. 14. 08:12
 12/39 anonim ***** válasza:
A negatív gondolataidtól, vagy valaki másétól a környezetedben. Van valami békétlenség nálatok, és odamegy valami jóindulatú entitás, hogy a nagyobb bajokat elkerüljétek. Gondolkodjatok el, mi az ami valami széthúzást okoz köztetek. Üdv.
2011. okt. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 deus111 ***** válasza:
16%
Szellem?Te hiszel ebben a MARHASÁGBAN?Biztos van valami LOGIKUS magyarázat rá!Csak keresgélj,kérdezd meg a szomszédokat!Jó nyomozást!
2011. dec. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
Én írtam az 5 kommentet nem hiszek a szellemekben de érdekelnek ezért olyan emberketől tanultam akik "értenek hozzá" és most is azt tanácsolom mint eddig.Történt valami azóta?Mert ha az a valami tényleg ott van akkor kéne tudni hogy mit akar.Ha rosszindulatú akkor az alábbi események fognak történi amit leírtam korábban.Ha nem az akkor nincs gond.De ha nem történt semmi előte és utánna sem akor nem paranormális jelenség volt!
2011. dec. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 Gáspár Keve Balázs ***** válasza:
69%
Ha csak fehér fényt láttál az nem szellem hanem GÖMBVILLÁM. Előfordul néha hogy látni ilyet, én is láttam már többször is gyermekként (180cm es fehér fény nem teljesen átlátszó - maszatos - vagy tejüveg esetén = szórt fényj.
2012. jan. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

Ez DURVA!!!!!külben

Én is hiszek bennük.

2012. febr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:

Szerintem az 5/16-nak igaza van.Leginkább fekete kevésbe feltűnő lenne ha ártó lélek lenne.

De mivel fehér nem hinném hogy ártani akar neked.

2012. ápr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

Én magam is azt hiszem, hogy egy ártalmatlan kósza szellem az ami nem talál a fényre..de soha nem lehet tudni! Mondok erre egy példát: 1998 Amerika. Nyugati partvidék.

Egy házaspár és 2 gyermekük éppen beköltöztek az új lakásba, egy elég régies kinézetű kuckóról van szó..de nem is ez a lényeg..hanem.. a beköltözést követő 1-2 hétben abszolút semmi, de kb 1 hónap múlva a kislány elmondta anyjának, hogy van egy barátja, egy másik kislány, és minden éjjel eljön hozzá, és egy magas férfi is...! az anya persze nem hitt neki, mondván, hogy új hely , meg kell még szokni..de ez hamar megváltozott, mert a kislánya panaszkodni kezdett, ogy egy fekete magas férfi állandóan a szobájában van..! Ebből csak annyit akartam leszűrni, hogy ha fehéres a szellem, akkor az nem azt jelenti, hogy jóindulatú...! És nem foglalkozz a sok sületlen dumával...nem tudnak azok semmit... én 4 éve foglalkozok ilyennel!

2012. máj. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 Citylife válasza:
Fehér,így nem bánthat
2012. aug. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim válasza:
Szia! Történt azóta valami?
2012. okt. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!