Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez szellem volt? Este 22:00...

Ez szellem volt? Este 22:00 egy fehér alakot láttam. (lent részletesebben)

Figyelt kérdés
Tegnap este pontban 22:00 órakor. Kinéztem az üveges ajtón keresztül (nem tiszta üveg, ezért nem lehet rendesen kinézni rajta) majd egy magas kb 180 cm-s fehéren fényt láttam. Szüleim már aludtak , arra ébredtek fel, hogy a papagájaim akik kb 30 cm-re voltak a fénytől megijedtek és elkezdtek csapkodni, majd leestek a botról, ekkor eltűnt a fény és rá pár percre kijöttek a szüleim , hogy megnézzék mi van a madarakkal. Nekik nem mondtam el amit láttam.
2011. okt. 13. 05:43
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Ha olyan súlyos volt az állapotod akkor hogy lehettél otthon, és hogy írhatsz ide, másnap korán reggel, ha előző este 23 kor életmentő műtéted volt?
2014. jan. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Nem előző este volt, hanem azóta már kérlek szépen elmúlt kb 2 év mióta ezt kiírtam. Kettő a kórházból haza szokták engedni az embereket ha lássák, hogy mindek oké :)
2014. jan. 15. 05:33
 33/39 anonim válasza:
Ên egyik ejjel felébredtem mert kellet mennyek a fürdőszobába. Amikor li mentem és be akartam nyittani hírtelen egy nagy fehér villanást láttam nem tudom mi lehetett az. Mondjuk nekem vannak olyanok is hogy megyek ês hírtelen nem látok az orvos szerint az agyban valami probléma történik. Ezzel lehet magyarázni viszont nem tudom mennyi alapja van ennek...
2014. jan. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim válasza:
Egy... angyal *^* Én is akarok már látni egyet, na! q-q
2014. márc. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Szellemet kérdező nem lehetséges szabad szemmel, vagy is valódi látással látni! Te ha láttál bármit is az csupán fényjáték volt valahonnan beszűrődött. ennyi.
2014. márc. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim válasza:

Szia!

A témában keresgéltem a neten, mert hasonló történt velem is. Nekem 2 év alatt kétszer jelent meg. Az enyém egy fehér ruhás hosszú fekete hajú nő volt, és mindig az ajtóban állt, mindig éjjel. Az első látogatás utáni hetekben történt, hogy édesapám infarktust kapott és meghalt.

A második látogatás kb 3 hete volt, de akkor halványabban láttam. Ugyanott állt az ajtóban, szintén éjjel.

Rá egy hétre felhívott a fiam, hogy éjjel kifosztották.

Számomra ez az egész hátborzongató.

Mit gondoltok, számíthatok még hasonlóra?

2014. márc. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
0%

36 és kérdező-- miért van szükségetek arra hogy egymásnak hazudozzatok - igy érdekesebb az életetek?- nem találtok értelmesebb elfoglaltságot?


Aki azt állítja szellemeket látott az vagy elmebeteg vagy hazug!

2014. márc. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:
85%

36-os vagyok, 37-nek üzenném: ha nem hiszed, az a te problémád, de akkor sem kell megbántani másokat a stílusoddal.

hazugnak akkor nevezz valakit, ha bizonyítani is tudod.

Kívánok neked sok örömöt az életben, ilyen felfogással sokra fogod vinni!

2014. márc. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:

Akinek hasonló tapaszalata volt, nyugtatólag mondom, hogy nem kell félni. Sem a sötétebb lélektől, sem a fehértől. Egyik sem árthat az embernek.

Félünk az ismeretlentől, én sem tudtam a félelmemet még legyőzni, de nem árthat egy lélek sem. Ha pedig fehér jelenést lát valaki, az mindeképpen nyugtató és meleg, kellemes érzéssel tölti el az embert. Én pont azért nem beszélek senkivel erről, csak a szüleimmel vagy akiről tudom hogy elmondhatom az "élményeket". Sokan nem tapasztalnak ilyesmit, és nem is hisznek benne. A lényeg, hogy nem tudnak ártani mert az angyalok nem engedik, hogy a lelkek ártsanak az embereknek.

2014. júl. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!