Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez szellem volt? Este 22:00...

Ez szellem volt? Este 22:00 egy fehér alakot láttam. (lent részletesebben)

Figyelt kérdés
Tegnap este pontban 22:00 órakor. Kinéztem az üveges ajtón keresztül (nem tiszta üveg, ezért nem lehet rendesen kinézni rajta) majd egy magas kb 180 cm-s fehéren fényt láttam. Szüleim már aludtak , arra ébredtek fel, hogy a papagájaim akik kb 30 cm-re voltak a fénytől megijedtek és elkezdtek csapkodni, majd leestek a botról, ekkor eltűnt a fény és rá pár percre kijöttek a szüleim , hogy megnézzék mi van a madarakkal. Nekik nem mondtam el amit láttam.
2011. okt. 13. 05:43
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Szia, igen történt sok minden :)
2012. nov. 26. 12:23
 22/39 anonim válasza:
És micsoda?
2013. jan. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

Sziasztok..:)

ha akkor a fehér fény/alak után nem történt semmi mármint úgy gondolom nem jelent meg többé akkor az lehetett más is nem csak parajelenség

2013. márc. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 Vad-Ász ***** válasza:
A papagályok hogy vannak?
2013. máj. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim válasza:
Tudom, hogy csak 2013 -ban írok de tudom hogy kicsit nevetségest ötlet: ANGYAL? a hit. tényleg papagályok??feltünt még egyszer a lény lehet védelmező angyal
2013. jún. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim válasza:
Molyember?
2013. júl. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 Vad-Ász ***** válasza:

Azóta lett valami_?

Jobb,esetle rosszabb lett a helyzet?

2013. júl. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

Ha valóban emberformájú volt a látott fény akkor egy holt lelke tévedt el és valakit keresett. De mivel a lélek nagyon kis feszültségű, így csupán valamiféle külső megtévesztésig hasonló formájú fény lehetett és nem több, mivel a holtak lelke nem látható a valódi látással.


Igen előfordul, hogy valaki meghal és a lelke felszabadulva még megkeresheti azt a személyt akitől nem volt módjában elköszönni (ha egyáltalán a gondolatai feszültségén ott marad ez a szándék és nem feledi el a lélek a test-halála után amikor eltávozik))


De ha világos van ha sötét a lelket egy normál helyiségben nem lehet meglátni, mert oly halovány gyenge a fénye. viszont ha elköszön akkor megérintheti a szeretett ember vállát, az viszont érzékelhető!


A papagájod talán épp tőled ijedt meg vagy a hirtelen külső futó fényre vagy hangra. szóval ne parázz, mert nem igaz az, hogy a holt lelkek itt téblábolnak vagy itt vannak és visszajárnak- minden lelket amely kallódik mert életében is eszetlen volt, mint ember, azt egy pár perc után lehúzza a Földünk ereje és elindítja az utolsó-útjára, amit mindegyiknek meg kell tennie ahhoz, hogy halhatatlan Energiává váljék!!


szóval nem szabad elhinni azt a sok sok hazugságot amit mostanság összehordanak egyesek és nem szabad elhinni az őskori butaságokat se, mert akkor még annyit se értettek az életből és a halál utáni létezés miben létéről- csak babonaságok és mesék maradtak fent minden hitelméletben amit az emberiség valaha kitalált, vagy megérzett, de nem jól értelmezett.


A holt lélek valóban emberi formát rajzol de nem egy összefüggő fény-test, hanem energia szálaknak emberi formájú rajzolata csak és ha látni lehetne a valóság látásával akkor jól kivehetők lennének azok az energia szálak is!

2014. jan. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Nemsokkal azután volt egy életmentő műtétem, már csak 1 órám volt hátra az életből :)
2014. jan. 13. 15:53
 30/39 Vad-Ász ***** válasza:
figyelmeztetni akart
2014. jan. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!