Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A szellemidézés tényleg...

A szellemidézés tényleg veszélyes? Vagyis létezik?

Figyelt kérdés
Én táncolok, és az egyik tánctáborba kitaláltuk a barátnőmmel hogy szellemet idézünk. Az egyik artista táncostól hallottuk hogy létezik, de nem tudtuk, higgyünk-e neki, ezért ki akartuk próbálni. Valahogyan a tánctanárunk fülébe jutott a dolog, és ő (40 éves komoly nő) azt mondta ne csináljuk, mert veszélyes. Mai napig nem tudjuk kideríteni, léteznek-e, ezért fordultam hozzátok! Segítsetek!
2011. dec. 28. 20:31
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
26%
Szellemidézés létezik. Ez egy olyan humbuk folyamat, melynek során az emberek olyan cselekvést visznek végbe, melynek során a bizonyítatlan, és valószínűleg nem létezőt próbálják felszólítani önmaga teljes bizonyságára.
2011. dec. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim válasza:
Egy próbát megér. :D Rohadtul veszélyes, de az ember megtanulja, hogy ne hülyéskedjen. Amúgy igen, nem elég megidézni, napnyugta előtt vissza is kell paterolni a helyére, különben ott marad a nyakatokon. :D Persze az eredeti társaság X év múlva napra pontosan próbálkozhat visszab.szni, de tény; én is hülye lennék visszamenni...
2011. dec. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim válasza:

asztalt táncoltattunk. még fiatalok voltunk...

16 éves voltam. sosem felejtem el azt a napot. augusztus 16, háromnegyed 11. buták voltunk. fiatalok. nem hallgattam arra amit az az idős hölgy mondott. na szóval...

én és pár kedves barátom ugyanúgy mint te, azt hittük, hogy ez nagyon jó móka lehet. pedig nem. nekünk bevált. felhős volt az ég aznap éjjel. leültünk hát az asztal köré, és kezdődhetett egy örök rémálom. mindenki gyengén a kezét az asztalra helyezte, majd Nikol elkezdte mondani az ABC betűit. a szellem neve kit megidéztünk Tet volt. kérdeztünk tőle honnan jött, kihez tartozik. de a papírra csak ostobaságokat firkált. az egyik tag nagyon ideges lett, ezt érezte a szellem, falta magába. Zoli nagyon megrémült s kezét lerántotta az asztalról, mire minden pokollá változott. a szellem lenn maradt. másnap az illető meghalt. temetőbe vonszolta valaki s ott megölte. nagyon megrémültünk, de hajtott a vágy, így a temetés napján megkerestük a sírt ahova elvonszolták. a síron Tet Moriarty állt. meg ilyedtünk sikítva rohantunk a temetőből egészen hazáig, s ott eszünkbe jutott a különös hölgy, akivel az eset napján találkoztunk. ő mindent elárult, hogy hogy küldjük vissza...

azóta sem tudjuk tényleg távozott-e.

az életünk rémalom. a 8 emberből hárman maradtunk.

nem mindenkinek sikerül, de nekünk igen...de én ezt nem nevezném sikernek. ezért NE BOLYGASD MEG A SZELLEMVILÁGOT!

2011. dec. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim válasza:
Igen veszélyes. Ha megidézed rajtad marad és üldözni fog. Ne vegyetek táblát se és téneg hagyjátok békén őket! Amúgy sóval távol tudjátok tartani őket. Ha olyan "mázlitok" lenne mint ami még nagyon kevés embernek akkor a vassal pár percig megszabadulhattok tőle de az élet nem olyan mint egy horror film. Ja és a kopogószellem az egy olyan dolog amit a tudósok is elhosznek és foglalkoznak vele. De általában személyhez vagy helyhez kötöttek. A gyilkosság áldozataként esett szellemek többsége szokott itt maradni vagy akiket gyor baleset ért és nem veszik észre hogy meghaltak. Ne féljetek tőlük mert a félelem adja nekik az energiát, azért ijesztgetnek!
2012. jan. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 zozi1111 ***** válasza:

Szellemidézésről olvasd el ezt.


[link]

2012. jan. 9. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

szellemidézés?!!

na neeeee

2012. jan. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 darkgirlrosetta ***** válasza:
Léteznek szellemek és szellemidézés is,de ha kedves az életed,nem próbálod ki(de ha jól láttam,azt mondtad,hogy amúgy se fogod). A szellemek veszélyesek,ha megharagítasz egyet,azt nagyon megbánhatod. Ha nem tudod őt visszaküldeni idejében(amire szakértő segítsége nélkül nagy az esély),itt ragad,és pokollá fogja tenni az életedet,amiért visszarángattad a pihenésből. Szóval tanulmányozd a szellemeket,ha érdekelnek,de az idézést felejtsd el!
2012. jan. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:

Nem ajánlanám, mert annyira veszélyes, hogy még akár az életetekbe is kerülhet... Én tapasztalatból mondom, egyszer kipróbáltam, és sikerült megidézgetnem egy gonosz szellemet, valami pszichopata szellemét, ahogy a szakértő az idézgetésem után mondta, mikor elűzte. Egyik este egyedül voltam, kimentem a kertbe idézgetni, és sikerült is, amit két óra mulva kb 11 órakor este észleltem. Fújtatást, lihegést hallottam. Később egy óra után felkeltem wc-re menni, és olyat éreztem, mintha valaki rohanna felém. Kinyitottam a fürdőszoba ajtaját, és bementem. Akár hiszed, akár nem, mikor végeztem, hirtelen a villanykörte kiégett, és csak egy nagy ablaktörés meg egy nagy kínozó agresszív sikoltást hallottam, ezután magától felgyúlt a lámpa, az ablak fele kitörve szó szerint a falból keretestől mindenestől, és az ajtó tiszta véres volt.

Nem érdekel, ki néz hülyének, ki nem, ki hisz nekem, és ki nem. Ez megtörtént velem, nem voltam se részeg se kábítószer hatása alatt( és máskor sem),a saját szememmel láttam, saját fülemmel hallottam. nem álmodtam, tudom mert kirohantam a házból üvöltve a szomszédhoz, és nem aludtam aztán egy hunyást sem...

2012. jan. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:

NE idézz szellemet.Főleg akkor ne ha nem tudod az ellenidézetet.Egyik barátomnak a testvérének a haverja kipróbálta és elmegyógyintézetbe zárták mert halucinált és folyton félt vamitől.De ha mégis ki akarod próbálni szabályok:-ne mutasd ki hogy félsz

-egyedül ne csináld

-semmiképp ne szakadjon szét a kör

-ha nem tudod az ellenidézetet akkor ne csináld mert rajtad marad a szellem

szerintem ne piszkáld a szellemeket mert ha dühösek lesznek azt nem fogod megköszönni nekik amit tesznek veled

2012. jan. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Akik 16 evesen ideztek szellemet, tőle kerdezem: Te hova valósi vagy? a Pat nem igazán magyar nev...
2012. jan. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!