Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A szellemidézés tényleg...

A szellemidézés tényleg veszélyes? Vagyis létezik?

Figyelt kérdés
Én táncolok, és az egyik tánctáborba kitaláltuk a barátnőmmel hogy szellemet idézünk. Az egyik artista táncostól hallottuk hogy létezik, de nem tudtuk, higgyünk-e neki, ezért ki akartuk próbálni. Valahogyan a tánctanárunk fülébe jutott a dolog, és ő (40 éves komoly nő) azt mondta ne csináljuk, mert veszélyes. Mai napig nem tudjuk kideríteni, léteznek-e, ezért fordultam hozzátok! Segítsetek!
2011. dec. 28. 20:31
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Bocsánat! Tet
2012. jan. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
utolsó: na ezaz.
2012. jan. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim válasza:
Tet...becenév.
2012. jan. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
Igen létezok és veszélyes is!!! Ezt pontosan kifejtem, részletesen!!! Ha nem profi vagy eggyátalán ne próbáld ki mert ha elballtázod és ha nem vagy profi ennek 95% esélye van a szellem örökre rajtad marad!!! ha vélatlan gonosz lélekkel van dolgod akkor addig kísért még megnem hallsz, ha pedig jó szellemt fogtok ki akkor az is egy kis idő után gonosszá fog vállni mert a földön ragadt szellemek egy kis idő után gonosz lesz!!! És vissza küldeni a túlvilágra nagyon nehéz!!!!
2012. febr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
Szerintem ha szeretnél egy szellemmel beszélgatni akkor vegyél egy szellem táblát és nézz utánna hogyan kell használni!!!!!!
2012. febr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Namost vlhol olvastam regen hogy vlki megidezte Petofi Sandort!!!!:):)

En meg sosem probaltam, es nem tudom hogy veszelyes e de azt te dontod el szerintem hogy hiszel bennuk vagy sem!!!

2012. márc. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Pszichés szempontból lehet veszélyes, mert ha fogékony vagy rá, akkor befogod képzelni a dolgokat. Ezért nem érdemes ilyenekkel szórakozni, ha gyengejellemű vagy.
2012. máj. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Napkiraly ***** válasza:
én is idéztem már Petőfi Sándort, de nem jelent meg. Viszont nem volt plágium se mert odaírtam hogy tőle van. Üdv: az Álamfő
2012. máj. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
Tudom hogy már régi a kérdés de azért leírom. Kb egy éve meghalt az egyik ismerősünk. Amikor a temetésén voltunk volt egy kb 25 év körüli srác akire ha ránéztünk egyszerűen a halál jutott róla eszünkbe. Temetés végén beszélgettünk egy kicsit vele és kiderült hogy ő és 8 barátja nagyon komolyan űzték a szellemidézést régebben de már csak 3-an vannak életben, a többi 5 emberrel mindig valami nagyon különös baleset történt és meghaltak. Többek között ezzel a volt barátunkkal is akinek a temetésén voltunk. Az életben maradt 2 barátjából 1-et elmegyógyintézetben kezelnek és a másik pedig alkoholista lett. Ő is már nagyon sokat gondolkodott az öngyilkosságon de végül inkább a pszichológus mellett döntött. A szellemet még mindig nem sikerült visszaküldeniük pedig hívott "szellemírtókat" is. Mesélte hogy van amikor az éjszaka közepén arra ébred hogy folytogatja valaki. Hangokat hall a házban és sokszor érzi úgy hogy valaki figyeli. Nem tudja hogy meddig bírja ezt még, azóta nem találkoztunk vele. Lehet hogy még él, ki tudja. De ő is mondta hogy még véletlenül se próbáljunk meg szellemet idézni mert azt ami velük történt senkinek sem kívánja.
2012. nov. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 Napkiraly ***** válasza:
utolsó: valamiért hiteles amit írsz
2012. nov. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!