Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért ébredtem a konyhapadlón?...

Tdia98 kérdése:

Miért ébredtem a konyhapadlón? Szellem lehetett?

Figyelt kérdés

A saját ágyamban aludtam el(emeletes ágy tetején)és reggel a padlón ébredtem a konyhában.

És csak annyira emlékszek h felkelek arra h eltűnt a takaróm,utána már a padlón találom magam.

Amikor a takaróm kerestem szuszogást hallottam majd matatást és a végén azt hallottam :ugyis lejön a takarójáért *gúnyos nevetés*(férfi hang volt kb 30 éves körül lehetett de nem volt nálunk egy férfi sem mert apa dolgozni volt külföldön)



2012. jan. 23. 19:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
lehet konyhai törlőrongy komplexusod van
2012. jan. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Alvajártál... én pár éve suliba indultam el, éjjel kettőkor, még szerencse, hogy felkeltek a szüleim akkor, és nem hagyták, hogy elinduljak .. xd A hangokat meg csak álmodtad szimplán.
2012. jan. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
xDDD nem szabad alkoholos italokat inni gyógyszerre.
2012. jan. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

most kellene olyan orvosi cuccokat beírni, mint amilyeneket a reklámokban mondanak, h a felét sem érted, de gondolod, h biztos jó. Mit tudom én Acne keloidalis nuchae megspékelve 1 kicsi Erythema multiforme-al.


De szerintem is ha nem gyógyszerre ittál alkoholt, akkor alvajáró vagy

2012. jan. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátom is hasonlóan járt, elaludt egy kék hosszú szárú/ujjú pizsamában, reggel boxerban ébredt egy hatalmas konyhakéssel a kezében, ez még egyszer megismétlődött, az anyja látta amint kijön a szobájából, kimegy a konyhába, megfog egy kést és vissza megy a szobájába, szólongatta a srácot, de az nem válaszolt neki, reggel megint késsel ébredt és azt mesélte az anyjának, hogy vele álmodott, az anyja közölte nem álom volt. A srác alvajáró, szóval sanszos a dolog nálad is, de tuti nem szellemek ;)
2012. jan. 26. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem szellemek, és igen, alvajáró lehettél. A hangot meg biztosan álmodtad v képzelted az ijedtségtől
2012. márc. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Aprilis 1. i trefa :D
2012. ápr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!