Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A cukor és a szellemek....

A cukor és a szellemek. Szerintetek igaz az, hogy ha egy tányérba cukrot terítünk és, ha ott hagyjuk az üres lakásban, akkor esetleg odavonzza a szellemeket és a cukorba rajzolt ábrákkal tudnak nekünk üzenni?

Figyelt kérdés
Volt már többször is "szellemjárás" nálunk, egy ismerős szakember küldte el őket, de nem zaklatnám addig, amíg meg nem bizonyosodok, hogy tényleg megint ott vannak.
2012. jan. 24. 13:12
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kis vizet öntesz a cukorra, azzal sok legyet tudsz megidézni.Szellemlegyeket is!
2012. jan. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
a hangyák szellemei szoktak így üzenni, akiket eltapostál életed során
2012. jan. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
49%

Hát hogyne, Kedves kérdező! A táblacsokival pedig magát a Sátánt lehet megidézni!


Mondd csak, mennyiért jutottál hozzá ehhez az alig használt agyhoz!?

2012. jan. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:

Én bocicsokit ajánlanék vagy túrórúdit. De ha Toldi Miklóst akarod megidézni, akkor török zászlót tegyél ki az ablakba.


Szellemek? Haver jelenleg a XXI. század van. Minek élsz a babonás középkorban?

2012. jan. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
71%

Kedves kérdező! Ne törődj az idióta válaszokkal. Látod, sokaknak annyi idejük van, hogy akkor is válaszolnak ha semmi értelmes hozzáfűznivalójuk nincs a dologhoz. Jó nekik. :)


A cukros dologról én személy szerint nem hallottam. Viszont ha félsz, hogy megint szellemek vannak a házban, akkor gyújts fehér gyertyát, az segíthet. Ha jól tudom, attól elmennek, ha nem is mind, az ártóak mindenképp.

De egyébként, amíg nem zaklatnak titeket vagy nem idegesítőek, addig szerintem ne foglalkozz velük. A legtöbb szellemnek nincs rossz szándéka.

2012. jan. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:

"Ne törődj az idióta válaszokkal."

Ezzel, a válasz nyújtotta lehetőséggel , már biztos el tudod őket űzni. :)

De ha nem is hatna a gyertya a szellemekre , a dohányfüst ellen biztos jó lesz.

2012. jan. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
38%

Hívd el újra az ismerős szakembert! Ha eltudta küldeni a beképzelt szellemeiteket,akkor vissza is tudja hívni őket!

Nem tudom,hány éves vagy. De ha már elmúltál 10 ,nem szabadna hinni a középkori babonákban!

2012. jan. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
24%
Komolyan írom : a szellem csak a tudatodban van , onnan ki tudod űzni , nem kell mindenféle hókusz-pókuszhoz fordulnod.
2012. jan. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
79%

Komolyan nem értem, miért kell így lehordani a kérdezőt. Csak azért, mert valaki szkeptikus, nem kell nekiesni annak, aki nem az.

Én nem vagyok már kisgyerek, és azért hiszek a szellemekben, mert nem csak én, hanem rajtam kívül még rengeteg családtagom, ismerősöm is tapasztalta már a jelenlétüket. Olyanok is, akik azelőtt valószínű pont ilyen kétkedő és lekicsinlő válaszokat írtak, mint ti. Aztán ők voltak a legjobban betojva, haza sem mertek menni napokig.

Én sem szólok le senkit, amiért nem hisz bennük. El kell fogadni a másikat, ennyi.

2012. jan. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
0%

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.


És sokan annyi pálinkát isznak, hogy szellemeket látnak.

2012. jan. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!