Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A cukor és a szellemek....

A cukor és a szellemek. Szerintetek igaz az, hogy ha egy tányérba cukrot terítünk és, ha ott hagyjuk az üres lakásban, akkor esetleg odavonzza a szellemeket és a cukorba rajzolt ábrákkal tudnak nekünk üzenni?

Figyelt kérdés
Volt már többször is "szellemjárás" nálunk, egy ismerős szakember küldte el őket, de nem zaklatnám addig, amíg meg nem bizonyosodok, hogy tényleg megint ott vannak.
2012. jan. 24. 13:12
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

Pont leszarom a szkeptikusokat én is szoktam trollkodni, ha szerintem hülye a kérdés.


Az értelmes válaszokat meg köszönöm!


Gyerek sem vagyok, láttam már ezt-azt, voltak már nálunk szellemek, ismerek is elűzési technikákat, tudok hívni segítséget is. Pusztán azért kérdeztem ezt, mert hallottam róla, de semmit nem találtam sehol, azért gondoltam, hogy itt megkérdezem.

2012. jan. 24. 18:09
 32/43 anonim ***** válasza:
Hülye szkeptikusok.... csak vitatkozni járnak ide.
2012. jan. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
24%

"Hülye szkeptikusok.... csak vitatkozni járnak ide."


Miért, ilyen szintű idiotizmussal szemben mi mást lehetne tenniük?

2012. jan. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Na jó, én is elvicceltem a választ.Viccen kívül :én is hiszek a szellemekben, mert láttam már nem egyszer, de ez a cukros trükk szerintem butaság és még eddig nem hallottam róla.Ez kb olyan, mint amit a szomszédom csinált gyakran, hogy az előszoba ajtóba(belülről) lisztet szórt, hogy lássa, bejött-e a betörő :D
2012. jan. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
pontosítani kéne : itt nem szellemről , inkább kísértetről volna szó...
2012. jan. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 Antimod ***** válasza:

"Hülye szkeptikusok..."


Bocsánat, de a szkeptikusok nem utasítanak el semmit, hanem vizsgálódnak, érdeklődnek.


Jelen pillanatban inkább én vagyok a szkeptikus: nem hiszek a szellemek, kísértetek létezésében, de van egy-két kísérlet, ami legalábbis azt engedi feltételezni, hogy vannak.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
46%

Tökmindegy, ki miben hisz. Nagyon jellemtelen egymás személyét támadni, mert másképp gondolkozik, vagy nem értitek meg vagy bármi. Érv hiányára utal.

Legtöbbször ezotériában hívő emberek támadják a szkeptikusok személyét. Sajnos- nemsajnos, az ezoterikus dolgok nagyrésze nevetséges és hülyeség ami a kötekedést kereső embereknek a kedvenc humorizálásra használt helye.

2012. jan. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Egy szkeptikus véleménye :pont az ilyen és ehhez hasonló kérdésekkel (,és válaszokkal) teszik nevetségessé saját magukat (!) az itt jelen lévők.

Csak úgy mellékesen megkérdezem : hogyan lehet cukorba ábrákat rajzolni , és milyeneket ?

2012. jan. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

Ne akard őket előcsalogatni! Ha közölni valójuk van, úgy is megteszik.

Nem csak "jófej" szellemeket tudsz odavonzani!!

2012. jan. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
a cukor a hangyákat fogja odavonzani ...
2012. márc. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!