Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A cukor és a szellemek....

A cukor és a szellemek. Szerintetek igaz az, hogy ha egy tányérba cukrot terítünk és, ha ott hagyjuk az üres lakásban, akkor esetleg odavonzza a szellemeket és a cukorba rajzolt ábrákkal tudnak nekünk üzenni?

Figyelt kérdés
Volt már többször is "szellemjárás" nálunk, egy ismerős szakember küldte el őket, de nem zaklatnám addig, amíg meg nem bizonyosodok, hogy tényleg megint ott vannak.
2012. jan. 24. 13:12
1 2 3 4 5
 41/43 anonim válasza:
Kedves kérdező! Én már felejtettem kint cukrot és képzeld, nem történt semmi sem. A cukor a legyeket vonzza. A szellemeknek semmi köze a cukorhoz.
2013. jan. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

"és képzeld, nem történt semmi sem"

huuú - huuú! mert nem láttál huu-huú én is képzeltem ilyen vadakat (már,hogy nincs ott semmi), amíg anyagban voltam hááááááá

2013. jan. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim válasza:
#5 Te annyira tudatlan vagy! A cukortól nem lesz senki cukorbeteg! Tapasztalatból mondom!
2014. dec. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!