Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A cukor és a szellemek....

A cukor és a szellemek. Szerintetek igaz az, hogy ha egy tányérba cukrot terítünk és, ha ott hagyjuk az üres lakásban, akkor esetleg odavonzza a szellemeket és a cukorba rajzolt ábrákkal tudnak nekünk üzenni?

Figyelt kérdés
Volt már többször is "szellemjárás" nálunk, egy ismerős szakember küldte el őket, de nem zaklatnám addig, amíg meg nem bizonyosodok, hogy tényleg megint ott vannak.
2012. jan. 24. 13:12
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
0%

Igazad van, a cukor vonzza a szellemeket. A konyhaszekrény meg a fűszertartó rekeszek tele vannak Casperrel :DDD


A citromlével pedig marslakókat lehet csalogatni :D

2012. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
33%

Nem hiszem , hogy bátorítani kéne egy (valószínűleg) kislányt abban , hogy szellem járta házban lakik . Hátha még a végén pszichológushoz is járnia kell, mert megetetik mindenféle maszlaggal.

Még az is lehet , hogy a metró mozgatja az egész házat.

Igen , mi szkeptikusok nem tudjuk bizonyítani valami nemlétét . Csak az a baj , hogy a hívők se tudják bizonyítani a létét...

2012. jan. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
5%
az a probléma,h sztem felnőtt nő a kérdező, nem kislány. Ennyi idősen meg már úgyse lesz normális, ha cukorral akar szellemeket csalogatni.
2012. jan. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:

Kötve hiszem, hogy pont én fogom őt bátorítani, amikor még szakember is járt náluk emiatt. :)

Én is, húgom is kislánykorom óta tudunk a szellemekről (tudom, ti nem hisztek benne :)), mégsem került egyikünk sem elmegyógyintézetbe, még csak pszichomókushoz sem. :)

Egyébként is, én csak a kérdésére válaszoltam. ;)

2012. jan. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 Antimod ***** válasza:

"Csak az a baj , hogy a hívők se tudják bizonyítani a létét..."


-> [link]


Dokumentált, releváns, ismételhető kísérlet (a megfelelő emberekkel persze, nem csalókkal)


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
Ez a Schwartz professzor megmagyarázhatatlan elektromágneses erőteret bizonyított.
2012. jan. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
De még , ha vannak is szellemek , nem hiszem , hogy cukorral ,gyertyával , imával ,stb . el lehetne űzni őket.Ez tényleg középkori felfogás.
2012. jan. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 Antimod ***** válasza:

"Ez a Schwartz professzor megmagyarázhatatlan elektromágneses erőteret bizonyított."


Elolvastad? Nem úgy tűnik. A médiumok 85%-ban találtak (átlagosan), ennek matematikai esélye egy a sokmillióhoz.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
37%
Sokan szokták ajánlani a gyertya gyújtást szellemek ellen.Ez azért hasznos, mert ha leég a ház, akkor nem fognak benne kísérteni.
2012. jan. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

Hát ha olyan helyre rakod a gyertyát, hogy leégjen a ház, az már a saját hülyeséged.

Én minden este gyújtok gyertyát, főleg mécsest, mert szeretem az illatát és egyébként is szép. És még áll a házunk. Nem semmi, igaz? :D

2012. jan. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!