Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mitől vannak ilyen összefüggés...

Mitől vannak ilyen összefüggésben a dolgaim?

Figyelt kérdés

Lehet a kérdés furán fog hangzani, de ez szó szerint így történik:


Szóval gondolok valamire, vagy mondok valamit. Tegyük fel, valamelyik nap épp arra a közmondásra gondoltam, hogy 'Sokat akar a szarka, nem bírja a farka' tegnap meg egyik tanárom, pont ezt a mondatot mondta. NEM ez az egyetlen, egy dolog van, számos dolog függ össze, vannak apróbbak, mint pl: Ma az ajtóba mondom, 'Uri Geller megérkezett' viccből, mert valaki majdnem nekem csapta az ajtót, erre ma látom, egy tőlem kb: 100km arrább lakó lány írta ki, hogy 'Uri Geller' Az álmaim azok még rátetőznek, hogy álmodok valamit, és az általában hasonlóan bejön, vagy hasonlóan üzen valamit ide kifelé nekem, hogy mi lesz. Mitől lehet ez? Vagy mindenkinél van ilyen?



2012. febr. 23. 14:09
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az Uri Gellereset facebookra írta ki. Vagy éppen elkezdtük beszélni barátnőimmel egyszer, a Gillette borotváról, nem tudom hogy jött lényegtelen, erre az egyik sztár pont arról írt egy másiknak. Fura ez is. Sook más dolog van. Másnak vannak ilyenek?
2012. febr. 23. 14:11
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Egyszerűen jó a megfigyelő képességed, átlag fölött, de nem tudod tudatosan használni, ezért kicsúszik a szádon, amit tudat alatt észlelsz.
2012. febr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyenek,sőt tegnap arra gondoltam ,hogy anyám rajta lesz a buszon,mit ad isten rajta is volt és akkor mi van? Ebben nincs semmi természetfeletti.
2012. febr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha én kimondok egy ritkán használt szó , a tv-ben 3 percen belül elismétli . :D

Nincs ebben semmi különleges . Mi otthon nevetni szoktunk rajta.

2012. febr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Gondolom nem láttad a Keith Barry trükkjei c. sorozatot. Egy mesterlövész elméjébe pár észrevétlen, jelentéktelen mozdulattal beletáplálta, hogy hova adjon le 3 tetszőleges lövést.

A lövész meg volt győződve, hogy ő döntötte el, hogy hova lő, míg meg nem mutatták neki a céltábla fölötti összehajtott papírlapot.

2012. febr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Akkor én spilázom túl a dolgot, mert mi tényleg megszoktunk barátnőmmel lepődni, mert egy nap kisebb-nagyobb dolgokban úgy 8-9 tuti össze jön, volt már, hogy 15 reggel 7-től déután fél 1-ig. : )

Első: Sosem volt ezelőtt ilyen velem, ez pontosabban 7 hónapja kezdődött mikor történt valami :)

2012. febr. 23. 14:43
 7/14 A kérdező kommentje:
A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.: Tényleg nem láttam : ) Köszönöm a válaszokat:)
2012. febr. 23. 14:44
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek mindennapi dolgok ,csak van aki észre veszi, van aki nem. Van olyan, hogy megszólal a vezetékes telóm, ami nem írja ki a számot és átfut az agyamon, hogy a könyvelőm hív, erre tényleg ő hív. Tegnap pl. átfutott az agyamon, hogy a gitártanárom lemondja az órát, (nem tudom miért gondoltam ezt) erre rá fél órára jön az sms, hogy le kell mondania az órát, pedig még soha nem mondta le. Olyan majdnem napi szinten megesik, hogy olvasok valamit és egy szót amit épp olvasok kimondja valaki, vagy a rádióban pont azt a szót mondják. Minden mindennel összefüggésben van, csak van aki nem keresi az összefüggéseket. Olyan is gyakran van, hogy egy adott napon foglalkoztat egy téma és úgy érzem, mintha aznap mindenki arról beszélne, pedig nem én hozom fel a témát.
2012. febr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Azt hittem, hogy ez fura és ilyen nem mindenkivel van:) Az álmok mitől lehetnek? A részben megálmodás, és pl: az, hogy üzennek az álmaimmal.

Tegyük fel a legutolsó:

Álmodtam egy lányról, erre az a lány valahogy, 'köztémává' vált, ezt nem tudom, hogyan leírni.

utolsóelőtti álom:

Kiírta valaki (név szerint tudom ki) h

Ikrek(L)(L)(L) 3 szív a végén volt, erre azon a napon a legjobb barátjával akit TESÓ szinten szeretett, letörölték magukat faceról.

Ebből is sok van, legjobban a legelsőre emlékszem :)

2012. febr. 23. 14:56
 10/14 A kérdező kommentje:
Azóta az álmaimra nagyon figyelek, mert van, hogy nevetek, úristen hogy lehet ilyen hülyeséget álmodni, de mégis napvégére kiderül, hogy ez üzenet volt.
2012. febr. 23. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!