Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mitől vannak ilyen összefüggés...

Mitől vannak ilyen összefüggésben a dolgaim?

Figyelt kérdés

Lehet a kérdés furán fog hangzani, de ez szó szerint így történik:


Szóval gondolok valamire, vagy mondok valamit. Tegyük fel, valamelyik nap épp arra a közmondásra gondoltam, hogy 'Sokat akar a szarka, nem bírja a farka' tegnap meg egyik tanárom, pont ezt a mondatot mondta. NEM ez az egyetlen, egy dolog van, számos dolog függ össze, vannak apróbbak, mint pl: Ma az ajtóba mondom, 'Uri Geller megérkezett' viccből, mert valaki majdnem nekem csapta az ajtót, erre ma látom, egy tőlem kb: 100km arrább lakó lány írta ki, hogy 'Uri Geller' Az álmaim azok még rátetőznek, hogy álmodok valamit, és az általában hasonlóan bejön, vagy hasonlóan üzen valamit ide kifelé nekem, hogy mi lesz. Mitől lehet ez? Vagy mindenkinél van ilyen?



2012. febr. 23. 14:09
1 2
 11/14 SlenderMan -okos- ***** válasza:
basszus, akk most hidd el magadról hogy te vagy látnok-man aki majd előre lát mindent és próbáld is ezt elhitetni mindenkivel. Sok szerencsét.
2012. febr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
: D Köszi, Oké, jó : D Nem ez volt a célom : D Komolyan, csak leírtam :))
2012. febr. 27. 20:30
 13/14 anonim válasza:
KandiKamera! :D Amúgy érdekes...
2012. márc. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

: D : ) Igen számomra is érdekes, fel sem fogom, hogy velem történik:)

Nincs jobb dolgom úgy látszik : D :))

2012. márc. 5. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!