Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Most csengetett be hozzmám...

Most csengetett be hozzmám egy kisgyerek és azt akarta, hogy engedjem be, de nagyon rémisztően nézett ki és teljesen fekete volt a szeme ez mi lehetett begolyoztam?

Figyelt kérdés
én nem engedtem be hanem amint megláttam szinte már zártam is be a kaput de nemtudom h kihez forduljak ezzel, azota is borsodzik a hátam!

2012. ápr. 7. 14:19
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Felfordultam..., s megkérdeztem: "A Kérdezőt megette-é a fekete szemű gyerek, s most a Kérdező a fekete szemű gyerek?", de erre elsötétedett a szeme *.* végül a tekintete is -.-

Hol találok megnyugvást?

2012. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
ez durva
2012. ápr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 FöldreSzálltAngyal ***** válasza:
Én is megkérdeztem egy hozzáértőt,hogy mik ezek..ő azt mondta földönkívüliek és soha nem lehet őket beengedni..vagy neked annyi..:/
2012. júl. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
És bunkómódon kérte vagy pedig kedvesen,mármint azt mondta hogy "legyenszives beengedni,vagy engedj be most azonnnnal!"mert ha bunkó módon akkor még belerugok eggyet és utána zárom be az ajtót
2012. júl. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:

Még jó hogy nem vagy pedofil gondold el ha az lennél be engedted volna őket és megölted volna őket a fekete szemük miatt molesztálás közben XD

Lehet tényleg cigányok voltak és ki akartak rabolni az apjuk meg kint várt be engeded megetetted és jön az apjuk nem e láttad azt azt is be engeded az meg faszra húz XD

2012. aug. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
52%

Itt ezen a linken rendelhetek ilyen kontakt lencsét és szívathatók másokat USA stylusban:) jó szórakozást!

[link]

2012. aug. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
2013. jún. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Mert ha két fénylő kékszemű állít be az ajtódba, akkor mi van? Attól is berosálsz? Nem akarok senkit megbántani, de azok is emberek voltak.
2013. jún. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!