Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Most csengetett be hozzmám...

Most csengetett be hozzmám egy kisgyerek és azt akarta, hogy engedjem be, de nagyon rémisztően nézett ki és teljesen fekete volt a szeme ez mi lehetett begolyoztam?

Figyelt kérdés
én nem engedtem be hanem amint megláttam szinte már zártam is be a kaput de nemtudom h kihez forduljak ezzel, azota is borsodzik a hátam!

2012. ápr. 7. 14:19
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
szerintem öncs sót a fejedre:D nemtom ezt hallottam hogy akor megtisztulsz XD Bár én akárhogy nézem nincs feketeszemű :/Az akkor egybe olvad a pupillával . szerintem keressed meg azt a gyereket és kérdezd meg hogy mit akart és miért akar bejönni a házba. nehogy megharagudjon!
2012. ápr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
egyébként lehet már tegnap locsolkodni akart, te meg kizártad szerencsétlent...
2012. ápr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

utolsó :D:D:D:D

Kérdező,bocs,de kamuzol,bevallhatod nyugodtan.

2012. ápr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
mi volt az? tényleg kiváncsi vagyok
2012. ápr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Erre már én is kíváncsi vagyok, úgyhogy már ketten szavazunk hogy mondd el mi volt az! Léccilécci!!
2012. ápr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Ezek a feketeszemű lények entitások, akik száműzöttem és csak akkor békélhetnek meg, ha valaki befogadja őket, de a legtöbb "lény" vadászik rájuk, magántulajdonba nem mehetnek be csak engedéllyel, pedig otthont keresnek, aki beengedi őket azt viszont szolgálják, tanítói lesznek...
2012. ápr. 9. 18:29
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Húha.. itt valaki húsvét alkalmából felöntött a garatra :D
2012. ápr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Felkerestem egy hozzáértőt aki ezt mondta, nekem elég meggyőző volt, én nem tudtam olyan szakszerüen leírni de ez a lényege!
2012. ápr. 9. 18:48
 19/28 anonim ***** válasza:

Honnan tudhatjuk, hogy nem te vagy a fekete szemű gyerek?

Hmm?

2012. ápr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
35%
Fordulj Istenhez és megtalálod a választ
2012. ápr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!