Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Honnan ered a sárkányok...

Diavolino44 kérdése:

Honnan ered a sárkányok legendája?

Figyelt kérdés
Hiszem azt, hogy minden legendának van valamilyen valóság alapja. Szájhagyományok útján ferdültek el a mai formájukba, de vajon milyen állat szolgáltathatta a legenda alapját?
2012. máj. 7. 01:25
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
10-es Én válaszoltam, ha nem érdekel, nem kell elolvasni. Ezek a sárkány mítoszok mind az Annunakiktól és Reptoidoktól erednek, a Zitgeist film is megerősítette. [link]
2012. máj. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Nem tartom kizártnak, hogy esetleg fennmaradhatod a pteroszauroszokból néhány egyed.

Folyamatosan tűnnek el fajok a földről. Az ausztráliai erszényes farkas utolsó példánya 1939-ben halt meg egy ketrecben.

Ki tudja? Lehet pteroszauruszok is élhették még valamikor a középkorban.

2012. máj. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

10-es vagyok


11-es fogalmam sincs mi bajod van, de ha már ilyen szépen "kikérted a véleményem", akkor az egész reptoidos annunakis lóf*sz egy nagy hülyeség és, hogy őszinte legyek veszettül elegem is van belőle.


Azt viszont le merném fogadni, hogy nem tudod, hogy az Annunakik eredetileg sumér-akkád sorsistenek voltak és nem hülye földönkívüliek.

2012. máj. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
10-es, dehogynem, mindent tudok az Anunakikról !. És valójában ez egy létező faj, akik a földet uralják a hátérből és ezt már nagyon sokan tudják és egyre többen fogják megtudni. Te pedig agymosott vagy, ha ez a reakciód a videó után.
2012. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

10-es vagyok


Ja, én vagyok az anti-annunaki kommandó feje... Ennél még a vámpírok és vérfarkasok létezése is hihetőbb lenne, de várj csak! Hadd találjam ki: azok is álcázott reptoidok meg annunakik.


Na engem az ilyen hülyeségek nem érdekelnek, úgyhogy hagyj ki belőle.

2012. máj. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Olyan jó kérdésnek indult, de mindig akad egy hülye, aki jön a reptoidjaival, és az annunakijaival.

Nem lehetne az oviban kitárgyalni ezt a témát? Csak elrontjátok a topocot.

2012. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan mondom idióták vagytok ! A videónak a tudósoknak semhisztek, erre nem lehet mit mondani, komoly agymosáson estetek át.
2012. máj. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Igazad van, valóban idióták vagyunk.

Mindjárt írok is egy köremailt minden egyes egyetemi tanáromnak, és lehordom őket, amiért nem tanították sok önjelölt kutató világraszóló felfedezéseit.

Valaki összedob egy videót és felrakja youtube-ra, akkor az biztosan úgy van.

Kész, elkezdek elemózsiát csomagolni magamnak a közelgő reptoid invázióra. Most boldog vagy? :D

2012. máj. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Ne felejtsétek: mi mind agymosottak vagyunk felvilágosult barátunk szerint.
2012. máj. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

sárkányokhoz visszatérve, nekem a dínók közül nagyon megtetszett a dracorex hogwartsia ::D


[link]

2012. máj. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!