Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Honnan ered a sárkányok...

Diavolino44 kérdése:

Honnan ered a sárkányok legendája?

Figyelt kérdés
Hiszem azt, hogy minden legendának van valamilyen valóság alapja. Szájhagyományok útján ferdültek el a mai formájukba, de vajon milyen állat szolgáltathatta a legenda alapját?
2012. máj. 7. 01:25
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Sárkányölő Szt. György egy megtérült lovag volt, aki áttért a kereszténységre. De mivel sok ilyen volt, egy kódexíró szerzetes úgy gondolta, jó lenne feldobni valamivel a történetét, hogy valami kiemelkedő legyen. Ezért hát kitalálta, hogy ez a György lovag azért lett szenté avatva mert legyőzött egy szörnyűséges sárkányt. Ennyi az egész történet róla, nem több. Az ennél régebbi írásokban szó sincs arról hogy ez a Szt. György bármiféle sárkányt is levadászott volna. Ennek ellenére érdekesség az is, hogy sárkány legendákról mg ott is találtak nyomokat, ahol már olyannyira hideg van, hogy hüllők nem is élhetnek. Én nem zárom ki őket, de az biztos, hogy a híres Szt. György nem volt sárkányölő. :)
2013. jan. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

„ A sárkány a rejtett tudást őrzi valójában „ !!!



„10-es Én válaszoltam, ha nem érdekel, nem kell elolvasni. Ezek a sárkány mítoszok mind az Annunakiktól és Reptoidoktól erednek, a Zitgeist film is megerősítette.  [link]


-szerintem nem árt óvatosnak lenni a népszerű anunnakis-reptoidos magyarázatokkal, értelmezésekkel!


David Icke is mindenfélét az emberek képébe tol (csak pénzt hozzon a konyhára).


„az egész reptoidos annunakis lóf*sz egy nagy hülyeség és, hogy őszinte legyek veszettül elegem is van belőle. 


Azt viszont le merném fogadni, hogy nem tudod, hogy az Annunakik eredetileg sumér-akkád sorsistenek voltak és nem hülye földönkívüliek. „


„10-es, … , mindent tudok az Anunakikról ! „ !!! :-)))


„agymosott vagy, ha ez a reakciód a videó után „ :-) ha igenlő lenne a reakciód, akkor hívő lennél


„Ne felejtsétek: mi mind agymosottak vagyunk „ :-)


„nekem a dínók közül nagyon megtetszett a dracorex hogwartsia ::D 


[link]


-megsimogatnád a buksiját? Közelednél felé szeretettel, csupa jószándékkal? Biztosan nagyra értékelné...


„A reptoidoskkal ... unatkozó 40 év körüli scifi rajongók akik pucér nőt még sosem láttak. „ :-)


„érdekes szerintem, hogy a magyar sárkány az egyetlen amelyik eltér az európai sárkányoktól. „


- a magyar sárkány már csak ilyen nagyra hivatott, mint a nép melyről elnevezték... táltosa is drogok nélkül tépett be, nem úgy, mint a közönséges sámánok...

szegény nagyra hivatott, meg nem értett nép :-)

istenem, mindjár mondok néhány imát érte... mindig csak bántják szegényt …


„1. Láttál már te valaha életedben reptoidot? 

2. Voltál már nővel? :D 

Hidd el, csodákra képes. „


(válasz szentírás-stílusban) : „Lesd meg a videót amit be linkeltem és ne okoskodj „


-------------

2013. márc. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!