Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tegnap megpróbáltunk hárman...

Tegnap megpróbáltunk hárman egy boszorkánykörben démont idézni (? )

Figyelt kérdés

Én nem hiszek ebben, de a barátnöim rábeszéltek és hallottunk furcsa hangokat miután ezt tettük és zajok jöttek a ház elöl, de nem mertünk kimenni.


Jaés az ujjunkból csöpögtettünk egy kis vért is... ugye ez nem köti hozzánk a démont?


2012. máj. 14. 20:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
Ha nem lennének olyanok mint te nem lenne munkám és egyszer az életben tudnék aludni.
2012. jún. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 A kérdező kommentje:

Tehát takarító vagy?


Nem baj az, az is valami :)

2012. jún. 13. 15:49
 43/71 anonim ***** válasza:
93%
Édes, de nem talált na figyelj drága én most segítek neked mindenki mindent válaszolt, holott csak annyit kérdeztél hogy a vér hozzád köti e a megidézet valamit először nem mindegy mit idéztél csak a levegőbe mondtad hogy jöjj el nagyi vagy nem konkrét személyt hanem csak úgy valami szellemet. Az jó hogy többen csinátátok de az már kevésbé hogy vért is vittetek a dologba mert az a testedet jelképezi ergó fölajánlottad magad a megidézetnek ami ha nem is most de egyszer még ki fog ütni.Ha csúnyákat álmodsz vagy furcsákat hallasz az már nem jó de ne aggódj maximum az őreletbe kergethet, de fizikai értelemben a megidézett nem tehet kárt benned,amúgy meg nem mondom azt hogy ne idézgess idézz amikor csak jól esik de fontos hogy az idézés modszerét ne könyvekben,babonákban keresd arra rá kell érezni, viszont magadból ne ajánlj fel semmit és tartózkod attól hogy megszakítsd az idézést vagy síkítozz ha hallasz valamit végülis te hívtad. Várom kedves válaszodt/véleményed.
2012. jún. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 A kérdező kommentje:

Szóval pszichiátriai beteg vagy... az nem munka szerintem...


Kicsit gondold át az életed ha ilyenekben hiszel. Max az zakkan bele ilyesmibe aki vakon elhiszi ezeket a hülyeségeket :)

2012. jún. 14. 15:11
 45/71 anonim ***** válasza:
88%
Figyelj drága te kérdeztél én válaszoltam az általam halottak,olvasottak alapján nem én pazarolom az időmet olyanra amiben nem hiszek . A munkám pedig az hogy az olyan ostoba képződményeknek mint te tágítsam a látókörét tévedsz ha azt hiszed hogy hiszek ezekben a dolgokban, de gondoltam ha már feltettél egy kérdést hajlandó vagyok időt pazarolni arra hogy írok egy viszonylag értelmes választ ,de ha zajokat hallasz meg hangokat felteszem a kérdést melyikünk van a pszihiátrán?Sajnálatos de kiváncsivá tettél: vajon mi ez a sok fölgyülemlett ellenszenv olyanok iránt akiket még nem is láttál? Várom ugyancsak hízelgő válaszod .
2012. jún. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
c
2012. jún. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 A kérdező kommentje:
Látom te is ideges vagy :(
2012. jún. 14. 16:05
 48/71 anonim ***** válasza:
Nem miért?
2012. jún. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 A kérdező kommentje:
De miért.
2012. jún. 14. 18:07
 50/71 anonim ***** válasza:

Nem,nem vagyok ideges miért?

Na most félreérthetetlen remélem megvilágosodott a sötét kis elméd.

2012. jún. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!