Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tegnap megpróbáltunk hárman...

Tegnap megpróbáltunk hárman egy boszorkánykörben démont idézni (? )

Figyelt kérdés

Én nem hiszek ebben, de a barátnöim rábeszéltek és hallottunk furcsa hangokat miután ezt tettük és zajok jöttek a ház elöl, de nem mertünk kimenni.


Jaés az ujjunkból csöpögtettünk egy kis vért is... ugye ez nem köti hozzánk a démont?


2012. máj. 14. 20:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 A kérdező kommentje:

Ugyan kérlek. Erölködj egy kicsit jobban :D


Sértésnek ez gyenge volt, de legalább vicces ahogy próbálkozol :D

2012. jún. 15. 23:13
 62/71 anonim ***** válasza:
Miért én is mondjak olyant, hogy elkényeztet liba vagy?Nem is ismerlek csupán a megnyilvánulásaidból tudok következtetni.Igaz ez is következhet, de így azt is rád lehet sütni hogy nem csak szadista, de még mazohisat hajlamaid vannak.Én nem akarlak megsérteni távol álljon tölem így is van pont elég mentális problémád miért akarnám én ezt még tetézni?A te problémád ha egyesek véleményét és kritikáját nem építő jellegünek véled.Az Utolsó.
2012. jún. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 A kérdező kommentje:
Még mindig nem esett le neked... de sajnállak :D
2012. jún. 16. 12:26
 64/71 anonim ***** válasza:
.., készen van a :,)
2012. jún. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 A kérdező kommentje:
Most próbáld meg magyarul ;D
2012. jún. 17. 13:46
 66/71 anonim ***** válasza:
Jaj te, pont,pont,vesszőcske készen van a {)}fejecske:,)(ha még így sem érted az utasításokat kövatve rajzold le.)
2012. jún. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
e
2012. jún. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
ÉdesIstenem..-.- hogylehet valaki ennyire gyerekes?! hányéves is vagy? 10-12. ?! SE vagy ismered azt, hogy tisztelet mások iránt, amikor segiuteni akarnak neked ?! Magadbanézhetnél egy kicsit már nem azért.. na jo énsem vagyok valami idös(16éves) de majd ha visszaolvasod vagy 2 év mulva azokat amiket most irtál az 100 h egy normális ember elsülyedne szégyenében, hogy mekkora csitri:D Már a kérdésből is látszott, hogy nem vagy eszednél.. de hogy ennyire.... :) Gondolkozz el ezeken :D
2012. aug. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
Ez az oldal szellemi pusztulat...nem csodalkozok hogy sok ember szellemileg elcsökevenyesedik.
2012. aug. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:

Ezós illetve hívő válaszom: Nagy hülyeség volt, még egyszer meg ne próbáljátok! Bár lehet hogy már késő...


Szkeptikus válaszom: Akkor egy kicsit bunkó vagy, de tőlem aztán idézgessed csak, de ne szurkáld magad gombostűvel...


Én nem zárom ki a létezésüket, de persze először kell bebizonyítani a létüket, aztán ha az nincs meg, lehet bizonyítani a nem létüket. De nekünk még egyik sem sikerült, tart még az ezós vs szkeptikus háború!


Ui: Én a helyesírásodat látva arra tippeltem hogy telóról írsz, de nyugodtan javíts ki ha tévedek, és légy szíves ne vedd támadónak a válaszomat.

2012. aug. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!