Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tegnap megpróbáltunk hárman...

Tegnap megpróbáltunk hárman egy boszorkánykörben démont idézni (? )

Figyelt kérdés

Én nem hiszek ebben, de a barátnöim rábeszéltek és hallottunk furcsa hangokat miután ezt tettük és zajok jöttek a ház elöl, de nem mertünk kimenni.


Jaés az ujjunkból csöpögtettünk egy kis vért is... ugye ez nem köti hozzánk a démont?


2012. máj. 14. 20:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:

Na ez a te bajod,kedves kérdező...

Nem veszed észre azt,ami körülötted történik,és azt se hogy ezek az emberek csak segíteni akarnak,nem bántani,de te szítod a feszültséget.Ezért jönnek ki a sodrukból,és hordanak el mindennek. :(

2012. jún. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
DE én nem hordtam le szerintem aranyos mint egy buta kutyus ha megharapja az ujjad nem vered össze baseball ütővel hanem megsimized és elmondod neki hogy ejnye-bejnye nem harapunk.
2012. jún. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 A kérdező kommentje:
:D:D:D
2012. jún. 14. 20:36
 54/71 anonim ***** válasza:

ez jó,de akkor sem kellett volna a feszültséget keltened,azzal hogy leszólod őket...

legutolsó:ezen nagyot röhögtem!!!

2012. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 A kérdező kommentje:
Nem esett még le nektek, hogy jókat röhögök itt rajtatok?:D
2012. jún. 15. 18:43
 56/71 anonim ***** válasza:
Hát most ez van a kiscsajnak ahogy nekünk sincs jobb dolgunk mint tinilányok szellemidézős kérdéseire meggyőző választ adni hogy nyugodtan tudjanak aludni és ne keljen a kedves anyukának a rémálomból fölriadó kislányát csitítani, nekem tetszik a kiscsaj aranyos, arogáns és agresszív de aranyos,És miért teszük azt hogy x nap után még mindig válaszolunk a kommentjeire mert épp nincs jobb dolgunk, mert pl csak az alkalmi csajokat szeretjük mert mi értelme fiatalon lekötni magunkat?Én ezért nézem ezt a kérdést mert végre nem az van hogy valaki beírja válasz ba :hogy az anyósod jövőbeni kivetülését hallotad és erre a kérdező azt mondja húú az anyósomnak zizegő falvél hangja van hanem azt :ti nem vagytok normális. Való igaz van néhány csunya megjeggyzése de mint mondtam nem verünk kisállatot baseball ütővel!A mai fiatalok jellemzője az agresszív,arogáns viselkedés és a támadó reakció,de milyen világban nöttek fel a mai 0-16 évesek ?Nincs benne semmi csodálatos hogy így reagál az összes válaszra .Viszont vicces és az általunk megszokottól eltérő ahogy és amilyen stílusban választ ír meg persze ahogy minden kis állat (bocs a hasonlatért kérdező)ő is figyelemre vágyik.Csodálom ha van annyi türelme hogy ezt a hosszú szöveget elolvassa.De hát ez van a világ változik és tehetetlen magatartásunkal mi tehetünk arról hogy ilyen a felnövekvő generáció és hogy majd a mi gyerekeinkre megakadályzhatatlanul hatással lesznek ezek a palánták. Az Utolsó.
2012. jún. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
90%
jézusom te szerencsétlen nem fogod fel amit mások írnak megfogadhatnád amit mondanak.. 1. te tetted fel a kérdést,2. nem illik így beszélni azokkal akik jót akarnak neked. Idézgessél nyugodtan, hátha veled is olyan dolgok fognak történni, amit nem kívánnál az ellenségednek sem.. lefogadom te egy elkényeztetett buta liba vagy ahol anyuci apuci multimilliomos természetesen mindent megkapsz ha elég nagy hisztériát csapsz érte.. RAJTAD RÖHÖG MINDENKI nem pedig neked kéne az értelmes választ adókat oltogatni a hülyeségeiddel.. minek tetted fel a kérdést akkor ha neked semmi nem felel meg?! nyílván persze azt akarod hallani hogy nagyon ügyes kislány voltál, mit szeretnél kapni érte..? egy démont melléd..? hmm.. ez butaság, kapsz inkább egy Ipad-et.. vagy mi? szégyelld el magad hogy felnőtt emberekkel így beszélsz. nézz néhanapján tükörbe!!! (hátha látsz valakit magad mögött) .. 15/L
2012. jún. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
Lopó tökös adj egy ötöst 15/L kontra kérdező! A vadmacskák marják egymást én személy szerint szívesebben nézném élőben ezt de hát ez a pszeudo közösségek átka 1:0 15/L vezet de lássuk kérdező mit lép.
2012. jún. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 A kérdező kommentje:

22%-os: Nem hiszem, hogy véletlenül ilyen alacsony a százalékod :D

Annyi szent, hogy nagyon okoskodó vagy és mindent tudónak akarod beállítani magad.

Szinte biztos, hogy idösebb vagyok nálad, mert csak az önjelölt 14-15 éves pszichológusok próbálják így megfejteni a másikat, nem mellesleg hibásan :)


Kicsit nézz magadba és talán lépj ki a szobádból néha. Talán ha igazi embereket látsz majd kicsit ésszerübben látod majd a dolgokat :)


ma 19:57: Felnött emberekkel? 15 évesen ezt mondod nekem? Ne viccelj :D


Nem kell felkapni a vizet. Bizony én tettem fel a kérdést, éppen hogy a saját magam szórakoztatására, ami sikerült is a hozzátok hasonlóknak köszönhetöen ^^

2012. jún. 15. 20:36
 60/71 anonim ***** válasza:
1:1 de engem belevenni nem ér és te mennyi vagy 16?Én 19 de a kor nem számít igazad van tényleg nem kéne idegeskedni 19:57 ne süllyedj le kérdezőnk szintjére .Kérdező a kérdésem ki is él a való világban?Melyikünknek az a kedvenc szórakozása hogy idióta kérdéseket tesz fel, mert fél, de anyunak nem meri elmondani hogy csúnyát csinált a csajokkal?Na figyelj baba tudjuk rossz neked hogy senki nem figyel rád és hogy nincs más szórkozásod mint hülyét csinálni magadból mások előtt, hát ki az a szemét aki elveszi az olcsó játékát a hülyegyereknek?Ezért kapsz választ még mindig, ja és meg kell valami éretségi tanulás közben amit fáradtan tudok csinálni meg amúgy sincs most jó film sehol.Vicces vagy és legalább ostobságoddal hasznár válsz másoknak és ez dícséretes.Remélem nem vagy mérges mert az előbbi komment hangvételed már csúnyább te kis butus kutyus nem harpunk.!Az Utolsó.
2012. jún. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!