Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tegnap megpróbáltunk hárman...

Tegnap megpróbáltunk hárman egy boszorkánykörben démont idézni (? )

Figyelt kérdés

Én nem hiszek ebben, de a barátnöim rábeszéltek és hallottunk furcsa hangokat miután ezt tettük és zajok jöttek a ház elöl, de nem mertünk kimenni.


Jaés az ujjunkból csöpögtettünk egy kis vért is... ugye ez nem köti hozzánk a démont?


2012. máj. 14. 20:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 A kérdező kommentje:
Hát mi nem vagyunk hülyék... tudjuk mit csináltunk... csak a vérben nem voltunk biztosak... de látom te okos vagy Mónihka.,.
2012. máj. 16. 19:38
 12/71 anonim ***** válasza:
Én ha helyedbe lennék, szakemberhez fordulnék, ha ennyire érdekel. De nem ajánlom könyv után kísérletezni, addig amíg a frász rád nem jön
2012. máj. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim válasza:
Hülyék vagytok? Ilyennel játszadozni? Remélem hozzátok köt 1-2 démont s megtudjátok,h ez rohadtul nem játék. Buták.
2012. máj. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:

Nos, bocsánat előre is a lepontozásért.


Szerintem nem léteznek démonok, sem istenek sem angyalok stb... szerintem az egyetlen létező "fantasztikus" élőlények más planétákon élnek. Ehhez is van persze hozzáfűzni valóm:

- Ha könyvből vetted hülyeség, ha te találtad ki akkor ég nagyobb

- Ujjadat elvágod? Nem vagy komplett...

Nem mellesleg honnan vettétek a"receptet" mert én is kipróbálnám aztán persze kint aludnék, és alig várnám, hogy megöljön egy démon xD

Viccet félretéve, ne féljetek szerintem, vagy hát igen, ha féltek akkor szakember.


Bocsi a negatív válaszért, elfogadok kritikákat xD

2012. máj. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 TomMunk ***** válasza:
Inkább nézzetek D.Gray-Man-t, vagy BLEACH-t, csak hagyj a hülyeségekkel!
2012. máj. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
zabkonzerv.
2012. jún. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
Ha nem csöpögtettetek volna vért még vicces is lett volna. Így viszont mérsékelten. Én sem hiszek az olyanféle démonok létezésében, amit a klasszikus hagyomány tart, de attól még elég nagy butaság a próbálkozás is. A vér a személyes életerőtökkel legjobban átitatott dolog. Utána következik a nemi váladék, aztán satöbbi. Bármi ami ilyent kíván csak káros lehet. Minden ami más véréből veszi fel az életet károdra válik. Egyébként meg a boszorkánykörötökről fogalmatok sincs hogyan is működik valójában, tehát egyáltalán nem is csinált semmit. Mindössze az a hit állt köztetek és aközött amit meg akartatok idézni, amit a körbe vetettetek. És mivel te nem hiszel az ilyesmiben állításod szerint, ez a hit is elég gyengécske lehetett. Gyakorlatilag pucéran álltatok olyasmi elé, ami elvileg a tiszta gonoszságot kéne hogy megtestesítse, és az emberi élet megrontására és kioltására bármilyen módszert felhasználna. Tömören:rossz ötlet volt. Egyébként bármit is idéztetek meg, simán előfordulhat hogy a véretek hozzátok köti. Érdemes lenne megbizonyosodni róla hogy ez megtörtént e, vagy sem.
2012. jún. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 A kérdező kommentje:
Hát rejtelmesrengeteg, ahhoz képest, hogy azt mondod nem hiszel a démonokban, elég nagy zakkantságokat hordasz össze.
2012. jún. 1. 19:24
 19/71 anonim ***** válasza:
Ha szerinted zakkantság, akkor ne higyj benne. Én a tradicionális értelemben vett démonokban nem hiszek, nem azt mondtam hogy nem hiszek olyan szellemi síkon létező élőlényekben, akik ne örülnének a véreteknek. Léteznek, láttam is olyat. Köszi.
2012. jún. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:

Csak négy dolog:

1. Ő VAN ELSZÁLLVA????????Ki idézett DÉMONOKAT, ha???

2. Ez nem játék!Nem vagyok hívő,de ezt ti nem ismeritek. Ezek olyan erők amivel nem kéne játszani. A hangok nem biztos hogy démonok voltak, de amíg nem ismeritek ezeknek a féken tartását, addig még csak eszetekbe se jusson ez még egyszer megcsinálni.

3. Ezeket az erőket megidézésük után meg kell kötni, különben elbújnak és várnak az alkalomra.(Egyébként a démonok fizikai jelenésre is képesek)

4.a, A ja és külön van, de ez is tükrözi inteligenciádat.

4.b, a vér köti a démonokat.

2012. jún. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!