Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen állatot (lényt) láthattam?

Milyen állatot (lényt) láthattam?

Figyelt kérdés

Tegnap este kint sétálgattam az erdő szélén, hogy szívjak egy kis friss levegőt, nagyon szép este volt 9 óra körül lehetett..., bepillantottam az erdőbe a fák közé hátha látok valami éjszakai állatot. Hamarosan megpillantottam valami szürkét, guggolt a fűben mintha meg lett volna dermedve azt hittem valami kóbor kutya vagy őz, véletlen ráléptem a száraz levelekre, és rámnézett azokkal a hatalmas fekete szemeivel, de nem tünt ártalmasnak olyan volt a nézése mint 1 kutyának, de a testfelépítése inkább emberszerű volt. A lény maga szürke színű volt, a hátsó végtagjai mint egy kutyájé, vagy farkasé,nagyon megijedtem a lénytől amikor szép lassan elkezdett mászni felém, még mindig abban a guggoló testhelyzetben,amikor közelebb ért megláttam azokat a hatalmas kiálló szemfogait, szőr nem igazán volt a testén csak foltokban a hátán és a hasán. Farka sem volt tehát nem lehetett semmiféle kutya vagy farkas. Egy darabig nézett engem, tőlem körülbelül 5 méterre lehetett, de nem telt el sok idő, amint ezt gondoltam, még közelebb jött és hirtelen a két hátsó lábára egyenesedett. Na mondanom se kell hogy mennyire beparáztam. Szép lassan meghátráltam és hosszú léptekkel elindultam a másik irányba, vissza-vissza nézve. Az állat még mindig egy helyben állt két lábra ereszkedve és szuszogott. Eltávolodtam és a távolból figyeltem tovább. A teremtmény hirtelen újra felvette a guggoló testhelyzetet és beszaladt a fák közé. Gondoltam ezen az oldalon is megosztom ezt a különös találkozást ezzel az állattal. rövid leírása: két lábon állva kb. 120cm magas, teljesen szürke színű a bőre, nincs rajta szőr csak foltokban, testfelépítése emberszerű, hátsó lába farkaséra hasonlít, mellső lába hasonlít az emberi kézre csak hatalmas karmokkal, szeme nagy kidülledt és koromfekete...

Milyen állat lehetett ez, esetleg valami korcs, vagy természetfeletti dolog? Bár a természetfelettiben kételkednék. De tényleg nagyon ijesztő volt, még sosem láttam ilyet.


2012. aug. 22. 21:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 A kérdező kommentje:

Épp most néztem át a természetfeletti témakört és rátaláltam ezekre a képekre és nagyon nagy hasonlóságot vélek felfedezni, a leginkább abből a képsorozatból a legutolsó hasonlított erre az állatra amit láttam

A kép: [link]

2012. aug. 22. 22:46
 22/74 A kérdező kommentje:
De volt füle ami egy farkaskutyáéra hasonlít, és egyáltalán milyen állat ez a the rake?
2012. aug. 22. 22:48
 23/74 anonim ***** válasza:

Így van. Amúgy ha szerinted nem természetfeletti lény volt, miért itt tetted fel a kérdést?

És újra kérdezem... Helyileg hol vagy?

2012. aug. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 anonim ***** válasza:

Na jó, most mondom én is azt, amit nem szoktam... Kamu a kérdés.

2-3 napja megy ez a Rake-téma itt, erre valaki hirtelen pont most találkozik vele egy erdőben? Ne már.

2012. aug. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
100%
Igen, beigazolódott a gyanúm. Te ugyan az vagy, aki a másik 2 Rakes kérdést feltette :D Látod kislány, nem kell mindenkinek hinni.
2012. aug. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 A kérdező kommentje:
írtam hogy a természetfelettiben kételkednék... csak a színe meg az állat testtartása, meg a fekete szemek miatt linkeltem ezt a képet...
2012. aug. 22. 22:55
 27/74 anonim ***** válasza:
91%
Ez egyértelmüen egy veszett kutyáloú példány volt. A kérdezö helyében én jó messziröl elkerülném az erdöt, kivéve ha veccöt is visz magával.
2012. aug. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim válasza:
28%
szerintem egy lyukásó mormoton lehet mivel ebben az időben váltanak új bundát a mormoton vagy csak veszekedtek egymással mivel elég agresszív faj
2012. aug. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 A kérdező kommentje:
Na figyeljetek ide : Erdélyben vagyok jelenleg, most azonnal kimennék az éjszakába hogy bebizonyítsam ha nem paráznék és nem lenne ilyen sötét, tudom erdélybe nagyon sok a medve lehetett akár medve is, csak ahogy ott láttam magam előtt leginkább erre a képre hasonlított amit böngészés közben találtam, és belinkeltem, de higgyetek amit akartok, de képet nehéz lesz csinálni mert nincs merszem ilyenhez már...
2012. aug. 22. 23:07
 30/74 anonim ***** válasza:
28%

Igen, akkor meg pláne lehetett medve is. Bár az előbb valamelyik válaszodban azt írtad, hogy az nem lehetett.

De akkor elmondom harmadszor is, szólj az erdészetnek. Lehet, hogy valami veszett / csak simán veszélyes / fertőző beteg állat.

2012. aug. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!