Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek ez most mi lehet?...

Szerintetek ez most mi lehet? Nem hülye kamukérdés meg vagyok kicsit ijedve

Figyelt kérdés

Aludtam és mikor fel akartam kelni olyan érzésem volt mintha lefognának. Kia akartam nyitni a szemem de nem tudtam, nem bírtam mozogni sem hangot kiadni. Én úgy éreztem kapálózom vagy rángatózom és próbálom kinyitni a szemem meg valami hangot kiadni de egyszerűen nem ment. Mintha feküdtek volna rajtam vagy lefogtak volna. Ez úgy tarthatott 1-2 percig de nagyon rossz volt. Utána alig mertem/bírtam vissza aludni. Elmondtam nővéremnek és mondta, hogy lehet csak beképzeltem, hogy szellem mert még nem keltem fel de már nem aludtam vagy valami idegi oka is lehet.Nagyjából egy hónapja történ.


Most pár nappal ezelőtt meg szinte ugyan ez volt de akkor az oldalamon feküdtem és nem bírtam megfordulni sem kinyitni a szemem csak résnyire és ahogy próbáltam elfordítani a fejem mintha láttam volna ott valakit. Lehet csak beképzelem de eléggé megijedtem, hogy mi és miért?..


Kérlek segítsetek mi lehet ez vagy mitől?.

Nagyon köszönöm.



2012. szept. 23. 16:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Alvási paralízis. Keress rá a neten.
2012. szept. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
ez alvási paralízis, magyarul felébredsz álmodból de a tested még bennevan, különféle halucinációk is kísérik ezt az állapotot. Sok emberrel előfordult már.Okozhatja hosszútávú stressz depresszió és még sok más dolog is, keress rá googleban.
2012. szept. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Rákerestem köszönöm szépen.
2012. szept. 23. 16:34
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Nevezhetjük alvásparalízisnek azt, ha egy lény beletaszít ebbe az állapotba, de attól még nem a saját tested hibája, általában.
2012. szept. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
utolsó ettől kicsit ideges lettem...ezt hogy érted?
2012. szept. 23. 18:56
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene idegeskedned. Van valami testi vagy lelki okod, hogy ne tudjál nyugodtan aludni? Az alvásparalizis is az ideges alvástól, vagy rossz álomtól van.
2012. szept. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Suli, család vagy valami ilyesmi okot kéne, hogy találjak nem?
2012. szept. 23. 21:46
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
mielőtt elalszol, vizualizálj egy fénylő aranygömböt, egy erőteret, ami véd! :-)
2012. szept. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
majd holnap kipróbálom.:D:D Ma már nem alszom.:D
2012. szept. 23. 23:16
 10/14 anonim válasza:
64%

Velem is volt már ilyen 2-szer is.

Az elsőnél ki tudtam nyitni a szemem, de nem láttam semmit, csak mint ha egy láthatatlan valami mozgott volna rajtam. Akár hogy próbáltam, sehogy se tudtam felülni :S

A második az nem volt olyan hosszú. De az nekem nem tűnt alvás paralízisnek, mert úgy éreztem hogy épp felkelek, nyújtózkodtam egyet, és aztán amikor úgy döntöttem, hogy fekszek még egy kicsit, csukva volt még a szemem, és olyan volt, mint ha valami pár cm-re lett volna tőlem, és valamit súgott volna. De nem értettem, hogy mit. Abban a pillanatban felpattantam az ágyból, de nem volt ott semmi.

2012. szept. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!