Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek ez most mi lehet?...

Szerintetek ez most mi lehet? Nem hülye kamukérdés meg vagyok kicsit ijedve

Figyelt kérdés

Aludtam és mikor fel akartam kelni olyan érzésem volt mintha lefognának. Kia akartam nyitni a szemem de nem tudtam, nem bírtam mozogni sem hangot kiadni. Én úgy éreztem kapálózom vagy rángatózom és próbálom kinyitni a szemem meg valami hangot kiadni de egyszerűen nem ment. Mintha feküdtek volna rajtam vagy lefogtak volna. Ez úgy tarthatott 1-2 percig de nagyon rossz volt. Utána alig mertem/bírtam vissza aludni. Elmondtam nővéremnek és mondta, hogy lehet csak beképzeltem, hogy szellem mert még nem keltem fel de már nem aludtam vagy valami idegi oka is lehet.Nagyjából egy hónapja történ.


Most pár nappal ezelőtt meg szinte ugyan ez volt de akkor az oldalamon feküdtem és nem bírtam megfordulni sem kinyitni a szemem csak résnyire és ahogy próbáltam elfordítani a fejem mintha láttam volna ott valakit. Lehet csak beképzelem de eléggé megijedtem, hogy mi és miért?..


Kérlek segítsetek mi lehet ez vagy mitől?.

Nagyon köszönöm.



2012. szept. 23. 16:24
1 2
 11/14 Karesz6969 ***** válasza:

Kérdező és Frankye !


Nem halt meg a környezetetekben - abban a házban, vagy rokonságban - valaki akkoriban, esetleg pont aznap?

2012. szept. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
nem. nem tudok róla.
2012. szept. 24. 15:14
 13/14 anonim válasza:
Nem halt meg a családból senki akkoriban
2012. szept. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Ezalor ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Az alvásparalízisnek több oka is lehet, de ha nem ismétlődik meg, és semmi más furcsát nem tapasztalsz, akkor nem kell vele foglalkozni.


És ne higgy vagy feltételezz szellemet csak azért mert itt páran azt írják hogy az lehetett. Nagy valószínűséggel nem az volt.


Az aranygömbös meditáció pedig egy hasznos tanács volt, próbáld ki!


Üdvözlettel,

Ezalor

2012. szept. 25. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!