Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Láttatok már valami természetf...

Láttatok már valami természetfelettit? (pl. angyal, ufó vagy ilyesmik. )

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 10:31
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
76%
ennekmár 4 éve asszem
2010. máj. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
83%
Igen, egyszer tapasztaltam valami felettéb furcsát, máig nem tudom mi volt az... Szóval az volt, hogy tavaly nyáron vidéken voltam a dédnagymamámnál, mert minden nyáron lemegyünk nyaralni, és egyik reggel felkeltem teljesen normálisan, és éreztem hogy még fáradt vagyok. Eddig minden OK, de amikor visszaaludtam csak félálomban tudtam aludni, és ekkor történt a megmagyarázhatatlan dolog: teljesen felébredtem DE nem tudtam mozgatni semmimet, ki sem tudtam nyitni a szemem, és éreztem kb két másodpercig, hogy végigsimul egy kéz az arcomon. Amikor már nem ért hozzám a kéz, hirtelen tudtam mozogni, és amikor körülnéztem senki nem volt ott.
2010. máj. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
82%

Üdv!


Én is láttam már párszor érdekes dolgokat, de az egyik leg érdekesebb az volt, amikor este, már sötétben kint sétáltattam a kutyát, full sötétben, és láttam is a már-már szokásos éjszakai mozgó fényeket.


Párszor már azok is ijedséget okoztak nálam, de kis utánajárással megtudtam, hogy valószínűleg csak egy műhold volt, a fény amit láttam meg a napelemek által visszavert napfény. A gyors össze vissza mozgás betudható a légköri mozgásoknak, máshogy érkezik a fény a földre, stb... nem nagyon értek ehhez.


A lényeg az, hogy sétáltam, és megvoltak a fények, amik cikázva mozogtak, hangtalanul ,de egyszer csak megjelent egy batár nagy fény, kb akkora mint a nap, és egy-két másodpercre rá, ki is aludt. A kis fények pedig eltűntek.

Akkor volt az hogy iszkiri vissza haza:D

2010. máj. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
85%
Én este mentem hazafele egyedül az utcán, és időnként lépéseket hallottam mögöttem. Hátrafordultam de, nem volt ott senki. Éreztem is, hogy jön valaki mögöttem d, nem volt rossz érzés, inkább fura. Mikor hazaértem egyből mentem fel a kutyáért amit ki vittem a ház elé sétálni. A kutya ahelyett, hogy a szimatolással meg a dolga elintézésével foglakozott volna, leült velem szemben és a hátam mögé nézett. Nem tudom mit láthatott de valami volt mögöttem, mert a kutya is látta.
2010. máj. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:
67%

Utolsó ez komoly?

Amúgy én elég régi házban lakok, kb 150-200 éves, a konyha és a fürdőszoba elég messze van a ház többi részétől, és gyakran ha éjszaka kimegyek a fürdőszobába hallom hogy vki kopácsol a konyhában.

2010. máj. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
75%
Én (még kicsi voltam) amikor anyummal este elmentünk egy templomba. Elkezdett esni az eső, mi meg rohantunk haza, de mielőtt kiléptünk volna atemplomból, két női hang (nagyon kellemes hangjuk volt) vmi olyasmit mondott, hogy máskor is várnak vissza, meg még vmit mondtak (már rég volt). Fura, mert ezt csak én hallottam...Anya meg nem hitt nekem(:
2010. máj. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
61%
Jah én tavaly ilyenkor minden este 21:05-23:12 ig láttunk. Olyan volt hogy egy fény és körbe körbe forgott a föld fölött de kevesebb mint1 mp alatt megtette az utat. egy nagyon élénk sárga fény .Most az esők miatt nem hiszem hogy látnád, de nyárig biztos hogy látni fogod. ott mindig a sirius (nagyon vörös csillag) felől jön.
2010. máj. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
61%
02:12 vagyok, és igen tényleg megtörtént. Az volt a fura, hogy nem féltem attól ami velem jött pedig ilyenkor az ember eléggé betud pánikoni, hogy mi van mögötte. :D Szerencsére mikor vittem fel a kutyát már nem éreztem és nem is hallottam, hogy jön utánam. Valószínűleg csak hazakísért. :)
2010. máj. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
67%

Velem is van ilyen. Még máig mindig látok szellemeket pedig 16 vagyok. Úgy kezdődött,hogy a kishugomat elütötte egy autó... de ezt nem részletezem. Azóta mindig látom az ágyamon ülni mert ott szeretett ülni. Mindig egy hang ami a szellemből jön és olyan mint a kishugomé megkéri,hogy ollvassak neki a kedvenc mesekönyvéből. És ezt nem csak kitalálom. És olvasok és olvasok. Addig amig el nem alszik és ekkor hirtelen eltűnik. Ez kb. este 8 óra körül látom. Anya egyszer megkérdezte,hogy kinek olvasok. Mondtam,hogy a hugomnak. Anya persze nem hitt nekem. Ő nem láthatta.


Téess

2010. máj. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
67%

02:11es ember az én macsáim is egy csomoszor néznek valamit a sötétbe amikor én nem látok vagy hallok semmit


plussz van egy szám (ez mondjuk nem ide tartozik)ha ezt a számot meghallgatom mindig apám hangját hallom benne hogy azt mondja "fiam"

2010. máj. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!