Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Láttatok már valami természetf...

Láttatok már valami természetfelettit? (pl. angyal, ufó vagy ilyesmik. )

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 10:31
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
91%
Brrr ilyeszto szorikat olvastam eddig :)(egypar sztori a fraszt rakta belem:)) )Na szoval velem is tortent 1 megmagyarazhatattlan eset.Ami igy volt :Egyszer elmentem falura az uncsimhoz. Este kinn aludtunk a satorban es ki gondoltunk 1 tervet ,h ha elalszanak az oregek (szuleink)kimegyunk es elmegyunk 1 patakhoz . Megvartuk amig lefekudtek a tobbiek ,akozben horror sztorikat meseltunk egymasnak .Miutan csend lett kineztunk es lattuk ,h szabad a palya ,es hat elindultunk (persze kicsit megvoltunk iedve).Kinezek a kapunk es latok 1 alakot de sotetseg volt es nem lattam ot(az uncsim addig hozta az ellemlampakat),azutan koszonok neki.Nem szolt semmit csak megfordult.6-7 mp utan elment es mikor mar alig lattam elorditotta magat .Azutan ugy megilyedtem ,h mar aludni se tudtam :( ,az uncsim kicsivel szerencseeb volt mert csak az orditast hallota.
2010. jún. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
91%
Hat nekem nincs ennyire remiszto sztorim,de az enyem is erdekes.Kislany koromban halt meg nagytatam,amikor meg 14 voltam.De nagyon szerettem es en voltam a kedvence.Tehat elegge megviselt a halala!Halala utan par evvel kezdtem erezni,mintha mindig valaki kovetne es ott lenne a kozelemben.Hat tortent egyszer,hogy kimentem Nemetorszagba dolgozni es egy-ket hetig nem volt ez az erzesem.De utana ismet.Es ez mindig igy volt,amikor utaztam,meg mikor nyaralni mentunk akkor is.Amint ferjhez mentem meg ereztem ot par honapig,de tobbet soha.Ugy gondolom,hogy mivel nagyon feltett engem,vigyazni akart ram es mindig ott volt velem.Azutan jottem ra,hogy megneztem egy szellemekrol es ittragadt lelkekrol szolo dokumentum filmet.
2010. jún. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
90%
nekem dédnagymamám hunyt el 2003.-ban ,halála után pár hónappal mamám talált a házuk padlóján egy szem diót megvoltrémülve látszott az arcán mikor megtalálta(ott voltam náluk akkor) hizs nekik nem ovlt diófájuk de még az utcába se volt ,tatmat megkérdezte és nem ő hozta be.Viszont dédnagymamám házának udvarában csak egy hatalmas diófa állt ami már akkor emgvolt mikor mamám gyerek volt..égi üzenetként tekintett a dióra
2010. jún. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
79%

Az állatok látják a szellemeket!És a gyerekek látnak aurát!A felnőtt emberek már nem emlékeznek rá hogy kiskorugban láttak aurát más emberek körűl, mert az akkor nekik természetes volt.Azt sem tudták akkor hogy mi az, és úgy gondolták hogy olyat minden felnőtt lát.S a felnőttek azért nem látnak aurát, mert természetellenes fények mellet olvasnak, látást rontó szémítógépek és tv-k előtt gubbasztanak.Ha mi is mint régi őseink természetes fények mellett élnénk, akkor talán mi is láthatnék aurát.Mert a gyerekek kiskorukban még fiatalok... és aki most ebben az egész aura dologban nem hisz, az tegye fel magában azt a kérdést, hogy "Miért van mostanában több szemüveges ember, mint régebben?"

S ha te nem is látod emberként sokszor a szellemeket, csak hangokat hallasz és jelzésekre leszel figyelmes, az állatok látják őket!Na most gondolkodj el ezen az egészen... én szívem szerint bármit megadnék hogy csak pár másodpercre is, de legyek újra gyermek, mert mostmár tudni fogom mi az az aura, és boldogan látnám az emberek körül... mert akkor még azt sem tudtuk mi az.

2010. júl. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
én holdvezért MoonLeader
2010. júl. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
én esténként szoktam elsuhano árnyakat látni, de lehet csak káprázik a szemem
2010. aug. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 AĐA válasza:

ez nagymamám testvérével történt:

22 évesen megismerkedett egy férfival,aki kb 2 év után eljegyezte. Ezt meg akarták ünnepelni egy vacsorával, amikor elkezdett "hintázni" a lámpa( nagy, gyertyás lámpa,nem mozoghatott magátol) Addig lengett amig nagyim tesoja fel nem bontotta az eljegyzést....(nem a lámpa miatt, hanem mert a férfi állitolag megcsalta).........



gondolom a dédnagyim szelleme mert ő nagyon szerette a nagyim testvérét...... kiderült hogy a pasi pár hónap mulva öngyilkos lett! IGAZ NEM KAMU! NAGYMAMÁM MESÉLTE! :(

2010. okt. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 AĐA válasza:

utolsó vagyok--> ja és az lemaradt h a férfi később ÖNGYILOKS(!) lett

nem kamu

2010. nov. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

velem is tortént már furi eset.ez most volt.elmentunk síelni és az éjszaka kozepén felébredtem és kutyaugatást hallottam az ágyam mellol.és nem volt kutya a kornyéken.

és nem tustam aludni de amikor félálombam voltam villogo fény láttam.pedig koromsotét volt és nem volt oott semmi.


meg amikoer itthon alszom sokszor lépteket hallok és ugy érzem vki figyel de amikor odafordulok akkor nincs ott senki.

és a családom is alszik ilyenkor.

nem kamu ténylag.

2011. jan. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!