Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti mennyire hiszitek el hogy...

Frank1997ize kérdése:

Ti mennyire hiszitek el hogy Castiel Slendermant látta?

Figyelt kérdés
Van az a titok 2 meg további videók meg asszem a titok 15 mikor szefi levideóz egy fehér tenyeret ami egy átlátszó üvegajtón látszik,meg még sorolhatnám.Ti ezt mennyire veszitek komolyan mennyi az esélye hogy meg van rendezve az a videó és csak az a Slenderman amit Castiel látott csk egy beöltözött ember volt?

2013. júl. 27. 10:22
1 2 3 4
 11/33 The Lizah Reloading ***** válasza:
76%
Valószínű látta Slenredmant
2013. júl. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
59%
Castiel az egy kitalált angyal a Supernatural című sorozatban. Az egyik kedvenc sorozatom, szóval nem tudom melyik idióta vette fel magára ezt a "művésznevet", de innentől kezdve már eleve hiteltelen az egész. A Slendermanról még sosem hallottam, de olyan, mint valami zsidó vezetéknév. Szóval vagy kamu a kérdés vagy pedig a kedves kérdező - finoman fogalmazva - nem tiszta elméjű.
2013. júl. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
11. Köszönöm a választ.Ennyit akartam volna csak hallani.
2013. júl. 27. 14:15
 14/33 anonim ***** válasza:
89%

"11. Köszönöm a választ.Ennyit akartam volna csak hallani."


Beszarok, hogy egyes emberek mennyire szeretik, ha sötétben botorkálhatnak... :D

2013. júl. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
12.Ajánlom hogy nézz utána Slendernek nem zsidó név XDDDDDDD beszarok rajtad basszus :D
2013. júl. 27. 15:03
 16/33 anonim ***** válasza:
79%
Slenderman nem létezik, csak kitaláció. Ha létezne akkor most idejönne és belt68tr4gf67gvhgfhv7jfbndfj
2013. júl. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

slendi létezik

vele szoktam mindig pokerezni csak basza meg adni a lóvét ha veszít

2013. júl. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:
78%

Atya...Úr...Isten!

Ahogy azt egy másik válaszoló is leírta, Slenderman egy horrorpályázatra készült, ami annyira jól sikerült, hogy a kitalálói meg is nyerték vele a versenyt.

Csak ezután az internetes fórumok meg mindenféle szar oldal rákaptak erre a témára, és csomó Photoshoppos képet csináltak, videókat készítettek hogy meggyőzzék az embereket vannak "bizonyítékai" a létezésére, rémtörténeteket találtak ki.

Ééés...íme! Az olyan agyhalott emberek mint te kedves kérdező, simán bedőltek ennek a marhaságnak!!

Gratulálok... -.-

2013. júl. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 Stargate fan válasza:

Egyetértek a szkeptikus előttem válaszolóval.

Ez egy sületlenség, méghogy létezne slenderman???

Ennek semmi értelme sincs. Csak kitalálták, hogy hülyitsék azokat akiknek anny eszük van hogy beveszik.

2013. júl. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

ÉDES ISTENEM!

Legalább néznétek utána a neten!

A Selderbácsi csak kitaláció és az is marad!


2009-ben a somethingawful.com internetes oldal fórumán, a „készítsünk paranormális fotókat”

felhívásra érkezett néhány különösen érdekes bejegyzés. Victor Surge posztjai rejtélyes

módon eltűnt, vagy megőrült személyekről (eleinte kisgyerekekről) szóltak, akikről utolsó

óráikban készült képeiken a háttérben rendszerint feltűnik egy körülbelül 3 méteres, fekete

öltönyös, arctalan lény, akinek hátából csápok állnak ki. Ez a Surge által Slender Man-nek

(karcsú ember) nevezett lény hamarosan egyre több helyen jelent meg, a fórumokon kívül is.

2013. júl. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!