Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti mennyire hiszitek el hogy...

Frank1997ize kérdése:

Ti mennyire hiszitek el hogy Castiel Slendermant látta?

Figyelt kérdés
Van az a titok 2 meg további videók meg asszem a titok 15 mikor szefi levideóz egy fehér tenyeret ami egy átlátszó üvegajtón látszik,meg még sorolhatnám.Ti ezt mennyire veszitek komolyan mennyi az esélye hogy meg van rendezve az a videó és csak az a Slenderman amit Castiel látott csk egy beöltözött ember volt?

2013. júl. 27. 10:22
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
Szerintem a kérdező csak egy kib**** nagy troll aki hülyít titeket :D
2013. júl. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kamu! Úgy mint a szellemek meg egyebek, ha valaki dilinyós mindig van valaki aki kitalálja hogy megszállta az ördög, stb. Osztálytársam kiránduláson beszélgetett ezzel az arc nélküli manussal esti séta közben. Nem is röhögtük ki! :D
2013. júl. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
37%
elnézést, de szellemek léteznek mivel láttam és ami lefilmeze szefi az egy szellem volt! http://www.youtube.com/watch?v=vRKEgolSZgU
2013. aug. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak a videót meg annak aki azt írta hogy kamu :D de azért még mindig köszönöm azoknak akik legalább a kérdésemre tudtak adni választ
2013. aug. 3. 02:02
 25/33 anonim ***** válasza:

ezen én is sokat gondolkoztam, de inkább csak azon, hogy ezeknek a titkoknak van-e valóság alapjuk, tehát hogy mondjuk Szefi tényleg érez ilyen para dolgokat és mondjuk csak ezt akarja átdolgozva tudatni velünk, de miután láttam a slenderes titkokat, megbizonyosodtam arról, hogy valószínüleg az összes Titok megrendezett. :)

de mondjuk Szefi egyik beszélgetős videójában megmozdult a szék magától(a szék Szefi mögött volt). :/

2013. aug. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:

meg mondjuk mennyi az esélye, hogy pont akkor megy ki a kamerával amikor valami para dolog történik? :)

2013. aug. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Most már tudom semmi esélye meg amúgyse
2013. aug. 3. 17:05
 28/33 anonim ***** válasza:
Kérdező te akkora f@@sz vagy, mint Slenderman testmagassága.
2013. aug. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Ez jó volt
2013. aug. 11. 20:21
 30/33 BenceVID válasza:
Hiszel neki? haggyá má a fogtündérben is hiszel baz*meg
2013. aug. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!