Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti mennyire hiszitek el hogy...

Frank1997ize kérdése:

Ti mennyire hiszitek el hogy Castiel Slendermant látta?

Figyelt kérdés
Van az a titok 2 meg további videók meg asszem a titok 15 mikor szefi levideóz egy fehér tenyeret ami egy átlátszó üvegajtón látszik,meg még sorolhatnám.Ti ezt mennyire veszitek komolyan mennyi az esélye hogy meg van rendezve az a videó és csak az a Slenderman amit Castiel látott csk egy beöltözött ember volt?

2013. júl. 27. 10:22
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem el mert Slenderman nem létezik mert ha létezne mindenki a híradóba erről beszélne
2014. márc. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már megnéztem pár videót ebből a "Szefi titokból",és szerintem csak megrendezett,mert Slenderman eleve csak egy rajzpályázatra lett beküldve,és annyira felkapottá vált,hogy megjelent neten is,és több oldalon is vannak ilyen kamufotók meg kamuvideók...

De tény,hogy nagyon ijesztő a sorozat,meg jól meg van rendezve.

Úgyhogy olyan 90-95 százalék,hogy meg van rendezve.:)

De ahogy így olvasgatom a kommenteket,kiderült,hogy a kérdező hisz a Slendermanben....

2014. márc. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
De most már megnyugodtam mert mindenki azt mondja hogy meg van rendezve de a videót tényleg eléggé szaratósra meg csinálták megijedtem és ezért kérdeztem meg de most már nem hiszek bent régóta és most már nem félek semmitől és nem is hiszek semmiben sem.
2014. márc. 8. 06:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!