Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti hisztek a Slenderman bácsiban?

Ti hisztek a Slenderman bácsiban?

Figyelt kérdés
Én nem tudom,hogy higgyek-e benne vagy sem! Sok bizonyítékot találtam rá,hogy igenis létezik de arra is,hogy nem.Viszont azok a képek eléggé valóságosnak tűnek amikor egy régi hétkoznapi képen PL.: A játszótéresen Csak úgy ott van.Akkor még nem léteztek ilyen Technikák,hogy oda Photoshop-olják...Ezért én egyre jobban hiszek benne (a helyesírásért sorry :))
2014. máj. 10. 11:13
1 2
 11/19 anonim válasza:
Létezik... Tegnap láttam, eléggé be volt b*szva. PERSZE, HOGY NEM HISZEK!
2014. máj. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

Én még így nem láttam leírva xd Slenderman bácsi... Vagy Slenderman vagy Slender bácsi

Ez nem oltogatás volt, csak úgy halkan megjegyeztem :)


Én se hiszek benne, de azért néha elgondolkodok, hogy mivan ha mégis létezik. Na akkor hogy fosnék. De amúgy ha létezik, gondolom valahol Amerikában. Úszó engedélye meg nincs úgyhogy... :D

2014. máj. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem az van,hogy hiszek benne hanem,hogy annyi történet,kép és videó van róla,ezért abban nem hiszek hogy nem létezik,de nem is hiszek abban,hogy létezik...Magyarán nemtudom eldönteni :D
2014. máj. 19. 09:54
 14/19 anonim ***** válasza:
2014. jún. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 dan.laura válasza:
Szerintem ez olyan, mint pl: ha átmész egy létra alatt balszerencsés leszel. Van, aki hisz benne és van, aki nem. Akik hisznek abban, hogy pl: a lóhere szerencsét hoz, azok attól lesznek szerencsések, hogy hisznek benne... nagyon nehéz elmagyarázni, de ha hiszed, hogy egészséges leszel, akkor az leszel. Akik hisznek abban, hogy mivel gondolnak rá betegek leszenk persze, hogy betegek lesznek. (Van egy olyan történet, hogy egy korházi betegnek szőlőcukrot adtak és azt hitte, hogy gyógyszer és meggyógyult a hittől.) Amugy én babonás vagyok mégsem hiszek benne. Szóval szerintem nem érdemes vitatkozni, hogy létezik-e (nem a kérdésed miatt, tudom, hogy te nem azt írtad, hogy ne higgyetek benn, csak úgy mondom) van aki HISZI és van aki NEM. (A helyesírásért és is bocsánatot kérek.) Amugy szia Niki! Én vagyok az Laura. (Akik nem értenék legjobb barátnők vagyunk.)
2014. jún. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Szia Lau xDDD köszi a választ!
2014. jún. 13. 18:51
 17/19 asda1212 válasza:
Slenderman bácsi! te vicces vagy. veszel nekem egy fagyit?
2015. ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 gergő11111111111 válasza:
Hányéves vagy?("slenderman bácsiban")
2015. máj. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Nem létezik. Ha létezne is, ki félne egy öltönyös faszitól?
2015. okt. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!