Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » FÉLEK! Valaki/valami szándékos...

FÉLEK! Valaki/valami szándékosan bántani akar! És csak engem. Hogyan tovább? Mit láthattam, ki figyel a fák közül?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdődött. Először egy nagyon furcsa dologra lettem figyelmes a szobámban. Észrevettem hogy egy kis gombostű van az ágyam azon részén ahova lépni szoktam mielőtt fellépek az ágyra! Majd nem bele is léptem. Ez azért is volt furcsa mert tisztaságmániás vagyok, és nincs mihez tűt használnom. Édesapámmal ketten élünk egy nagy házban. Ezzel még nem törődtem. A másik durvább volt! Éppen a szekrényben turkálok mikor a szekrény tetejéről leesik a váza, félig eltalálva a fejem amin szépen szétvágta a bőröm! Ez már kezdett aggasztani hiszen a váza hét éven keresztül mozdulatlanul állt ott. Aztán egyik este még apum nem ért még haza és féltem! A hálóból zajokat és kisebb zörrenéseket hallottam! Szerencsére az egész kb. két percig tartott. És most jön a legijesztőbb! Pizsamapartit tartottunk a barimmal, tizenegykor még javában fent voltunk és üvegeztünk. Mikor barimon volt a sor azt a feladatok adtam neki hogy hajoljon ki az ablakomon (az ablakom az erdőre néz, kint lakunk a falu legszélén) és kiáltsa hogy "hülye vagyok". Na ő ki is hajol de ahelyett hogy elkiáltaná magát nekem kezd ordítozni "Gyere már ott van valami! Siessé már!". Egy ilyen fekete az embertől kicsit nagyobb alak állt a fák melett. Távcsővel is megnéztük de még akkor is túl messze volt hogy a körvonalán kívül bármit láthassunk + még sötét is volt! Nem tudom mik lehettek ezek. Talán megátkoztak engem? Valaki bosszúból rám küldött egy ilyen valamit? Hívni kéne médiumot, papot? És... mi ez?
2014. máj. 10. 21:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
A vázát lelökted, (elment arra valami autó és a rezonancia még pluszban megmozgatta), a tűt lehet, apukád hagyta ott, a zajok a hálószobából jöhetett a vízcsövekből, áramköri anomália miatt bekapcsolhatott a tévé, esetleg arra járt valaki, lehetett a szomszéd, a furcsa figura az udvaron pedig egy potenciális fatolvaj, betörő, rézkábeles.
2014. máj. 11. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Az alak amit láttam a fák melett állt, tehát kihevehető volt, az is ahogyan mozog. Másnap elmentünk arra a helyre és még nappal is megnéztük. Kb. hajnali háromig figyeltük azt az alakot de utána eltűnt onnan. Mikor kezdett kivilágosodni egy picit kilehetett venni, magas néha megmozdul. De megjegyeztem az időt.

Utoljára láttuk: (kb.) 03:00

Mégegyszer megnéztük és már nem volt ott 03:20 (nem percre pontosan)


Mellesleg nem vagyok kislány (egyáltalán honnan veszitek hogy lány vagyok?) de tényleg csaj vagyok és 16 éves!


Ja és erről muszály beszámolnom!

A nappaliban voltam és megterítettem a véndégeknek. Apum hozza őket szóval egyedül voltam, de még csak dél volt. Hirtelen hallom hogy kopognak az első ajtón. Háromszor, erősen. Azt hittem apumék jöttek meg. De mikor kinéztem nem láttam senkit! Még mindig nézelődök hogy ki a búbánat lehetett mire kb.ötször hangosan kopognak a hátsó ajtón! Rohanok oda de mikor kinézek teljesen mást látok.... a kutyám erősen morog, ugat valamit, egyszerűen mintha a levegőt ugatná! Aztán elkezdt szaladni a kerítés felé. Ez miért is volt furcsa?

1. A nagytermetű, és erős kinézetű kutyám miatt egy árva lélek se mer bejönni!

2. A kutyám túl szelíd és csendes hogy csak így hirtelen megőrüljön.

2014. máj. 11. 08:32
 13/24 anonim ***** válasza:

A gombostű egyszerű véletlen.

A váza amiatt lehetett, mert a szekrényben való turkálás miatt megrezgett a szekrény, a váza pedig pont a fejedre esett.

Az alakról csak annyit, hogy ha hajnali háromig láttátok, akkor miért nem fényképzetétek le? Úgy legalább hihető lenne.

Az utolsó eset pedig vagy betörő, vagy pedig a kutyád valami kisállatot láthatott, el kezdte megugatni, közben pedig vagy a farkával csapkodta az ajtót, vagy pedig nekiütődött.

2014. máj. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
valamit akar tőled...nem hiszem h ember tenne ilyeneket... el kell űznöd.. mikor észleled a dolgokat vagy látod a fák mellett kiabálj oda h mit akar ki ő tünjön el hagyjon békén.de ne legyél egyedül apukadnak szólj
2014. máj. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Semmi sem figyel. Ezt az egészet csak bemeséled magadnak. Ha valami "természetfeletti lény" bántani akart volna akkor nyilván már meg is tette volna.
2014. máj. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Én csak beszélgetni akartam Jézusról.

Üdv, Fekete Ember

2014. máj. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Művész Úr ***** válasza:
Ez egy figyelő démon lehet,aki valamien oknál fogva minden áron megakar ölni.Azonnal fordulj szakemberhez hogy derítse ki miért akar bántani,külömben megfogsz halni semsokára,és ezt vedd figyelmeztetésnek!
2014. máj. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
100%
Lehet hogy varázsló vagy és a hatalmas aurád lökte le a vázát, ami napról napra növekszik és lehet hogy Gandalf volt aki figyelt téged fekete ruhában hogy mikor vihet el a Roxfortba! Majd küldj képeslapot!
2014. máj. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Azóta valami furcsaság?
2014. máj. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Stargate fan válasza:
100%

ősember volt

nem tudta hová elpakolni a gombostű találmányát

a szekrény mélyén bujkált, mert azt hitte, hogy egy barlang, megrázta a szekrényt, a váza meg a fejedre esett

kutatott a hálóban élelem után, és közben megnézte a tv-t, meg minden más mai találmányt, aztán visszabújt a szekrénybe

az erdős dologban nincs semmi más, csak megunta a szekrényben bújkálást, és egy kicsit párt keresett magának az erdő szélén

2014. máj. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!