Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » FÉLEK! Valaki/valami szándékos...

FÉLEK! Valaki/valami szándékosan bántani akar! És csak engem. Hogyan tovább? Mit láthattam, ki figyel a fák közül?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdődött. Először egy nagyon furcsa dologra lettem figyelmes a szobámban. Észrevettem hogy egy kis gombostű van az ágyam azon részén ahova lépni szoktam mielőtt fellépek az ágyra! Majd nem bele is léptem. Ez azért is volt furcsa mert tisztaságmániás vagyok, és nincs mihez tűt használnom. Édesapámmal ketten élünk egy nagy házban. Ezzel még nem törődtem. A másik durvább volt! Éppen a szekrényben turkálok mikor a szekrény tetejéről leesik a váza, félig eltalálva a fejem amin szépen szétvágta a bőröm! Ez már kezdett aggasztani hiszen a váza hét éven keresztül mozdulatlanul állt ott. Aztán egyik este még apum nem ért még haza és féltem! A hálóból zajokat és kisebb zörrenéseket hallottam! Szerencsére az egész kb. két percig tartott. És most jön a legijesztőbb! Pizsamapartit tartottunk a barimmal, tizenegykor még javában fent voltunk és üvegeztünk. Mikor barimon volt a sor azt a feladatok adtam neki hogy hajoljon ki az ablakomon (az ablakom az erdőre néz, kint lakunk a falu legszélén) és kiáltsa hogy "hülye vagyok". Na ő ki is hajol de ahelyett hogy elkiáltaná magát nekem kezd ordítozni "Gyere már ott van valami! Siessé már!". Egy ilyen fekete az embertől kicsit nagyobb alak állt a fák melett. Távcsővel is megnéztük de még akkor is túl messze volt hogy a körvonalán kívül bármit láthassunk + még sötét is volt! Nem tudom mik lehettek ezek. Talán megátkoztak engem? Valaki bosszúból rám küldött egy ilyen valamit? Hívni kéne médiumot, papot? És... mi ez?
2014. máj. 10. 21:35
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Kedves #18-as és #20-as ha nem tudtok válaszolni normálisan , ne is szóljatok bele ! A kérdezőnek : Vegyél egy magnót és amikor nincs senkise othon vedd fel a hangokat ( mielött elmész indícsd el ) mert ha démon/szellem akkor érted mit akarnak mondani FIGYELEM ! HA 1X IS MEGHALLOD A "TŰNNY EL " SZÓT TEDD AZT MERT HA NEM KOMOJABB BAJOD IS LEHET
2016. márc. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
"TŰNNY EL" MONDATOT
2016. márc. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Legalább kijavította.

Amúgy meg szerintem is csak bemagyarázol mindent ebbe. Amúgy meg a barátnőd honnan vette észre azt a valamit, ha még távcsővel is alig láttátok?

2016. márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Jó nagy gyökér vagy remélem már megöngyilkoltad magad
2018. okt. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!