Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Slender meg a 12 éves kölykök?

Slender meg a 12 éves kölykök?

Figyelt kérdés

Oké gondolom hogy a hír amiszerint slenderman miatt próbált megölni két gyerek az nem biztos hogy teljesen igaz. Vagyis lehet hogy csak megszállottak meg rajongók, de még döntő bizonyítékot nem láttam arról hogy slender nem létezik. A szó meg nekem semmit nem jelent.

Semleges voltam jóideig és sokat nem tudtam slenderről csak azt hogy elvileg kitalált lény, de szerintem az alábbi magyarázatok nem ezt mutatják

[link]

engem jobban meggyőzött ez mint amiket eddig olvastam arról, hogy nincs. Szerintetek is így van vagy dobálóztok azzal, hogy fa sz vagyok mint azok akik ezeket írják vagy megfordul a fejükben nyomozni utána. valamiért még mindig több logikát látok ebben mint abban hogy csak annyit mondogatnak hogy nem létezik, meg le van videózva. mondjuk mindegy mert úgy emlékszem erről is írt az író de szerintem ha valamit ennyire be akarnak bizonyítani hogy kitalált azmár nem normális.



2014. jún. 7. 23:11
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
57%
Se a cikket nem kell elolvasnom, se a te részletező írásodat ahhoz, hogy megállapítsam, hogy hülye vagy. A linken található képek egytől egyig szerkesztettek. Ha nagyon szeretnéd szerkesztek egy ilyet neked bármikor, sőt még hihetőbbet is. Innentől kezdve a téma tárgytalan.
2014. jún. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
57%

Úr isten, hány éves vagy? 11? Hányszor kell még elmondani, hogy Slenderman nem létezik, egy creepypastás oldal fórumán találta ki egy ürge, és később be is ismerte hogy ő volt... Nincs, nem létezik bakker, ne legyünk már agyilag zoknik, hát hova süllyed még ez az ország?

Something Awful forum-on írta meg a történetét Eric Knudsen (a.k.a. "Victor Surge") még 2009 Juni 8 án. Sőt, ha érdekel 2010 januárjában a kitalálója, Eric Knudsen még jogilag le is védette a Slender Man nevet...

2014. jún. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
hát ha ti beeszitek amit ezek mondanak, akkor az a ti bajotok. én nem vagyok olyan hülye hogy elhiszek mindent amit mondanak. rengetegszer vágták át az embereket ilyen témában. egyébként pedig a blog írója is megmondta hogy nem mondja hogy hisz benne, de azt sem hogy nem hisz. kommentelte. a ti kommentetekre meg annyit hogy erre számítottam. csakhogy ilyen iq szintű emberek véleményére sajnos nem adok.
2014. jún. 8. 11:27
 14/32 anonim ***** válasza:
IQ szint xD rendben. Az én utópikus világomban börtönbe zárnám azokat, akik egy bizonyos értelmiségi szint alatt vannak. Az egyetlen probléma, hogy nem lehet megbízhatóan mérni a dolgot, meg ellentmondana a társadalmi normáknak, de te kérdező a sitten ülnél életed végéig, és nem lenne lelkiismeret furdalásom. A buta emberek egyszerűen hátráltatják az emberiséget.
2014. jún. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
a sitten ülni még mindig kényelmesebb mint a sok milliárd megvezetett kutya közt akik azt hiszik tudnak valamit
2014. jún. 8. 12:10
 16/32 anonim ***** válasza:

10- es, nyilván a kérdezőnek szántam ezt a roppant kedves választ. Ő állítja, hogy nem biztos, hogy igaz a hí, hogy a lányok ölni akartak.


Kérdező, te meg nem vagy olyan hülye, hogy mindent elhiszel? Ja, csak kitalált lények létezését...

2014. jún. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
a hír igaz a CNN is beszámolt róla,Slendy amúgy nálunk ivott én mondtam neki h új rajongói vannak...
2014. jún. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
65%
Nofene kérdezőcske azért olvasd csak el ezt a róla szóló cikket, ami világosan kimondja, hogy a Slenderman bácsi egy internetes mítosz íme: [link] A 6-os válaszírónak igaza van remélem azért elolvastad a válaszát, és nemcsak beszélsz a nagy semmiben, mint egy Slenderman próféta? Én értelek, hogy értelmileg nem vagy köztünk csak azt nem értem, hogy tudsz az elmeosztályról feljönni az internetre?
2014. jún. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
miért olvassam el amikor minden szerencsétlen ugynaazt a sza rt hozza fel "ellenérvnek"? amúgy olvastam csak nagyon unalmas.
2014. jún. 8. 14:51
 20/32 anonim ***** válasza:
Mert neked mi az érved arra, hogy létezik? Anyám, hogy valaki ennyire sötét legyen...
2014. jún. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!