Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Slender meg a 12 éves kölykök?

Slender meg a 12 éves kölykök?

Figyelt kérdés

Oké gondolom hogy a hír amiszerint slenderman miatt próbált megölni két gyerek az nem biztos hogy teljesen igaz. Vagyis lehet hogy csak megszállottak meg rajongók, de még döntő bizonyítékot nem láttam arról hogy slender nem létezik. A szó meg nekem semmit nem jelent.

Semleges voltam jóideig és sokat nem tudtam slenderről csak azt hogy elvileg kitalált lény, de szerintem az alábbi magyarázatok nem ezt mutatják

[link]

engem jobban meggyőzött ez mint amiket eddig olvastam arról, hogy nincs. Szerintetek is így van vagy dobálóztok azzal, hogy fa sz vagyok mint azok akik ezeket írják vagy megfordul a fejükben nyomozni utána. valamiért még mindig több logikát látok ebben mint abban hogy csak annyit mondogatnak hogy nem létezik, meg le van videózva. mondjuk mindegy mert úgy emlékszem erről is írt az író de szerintem ha valamit ennyire be akarnak bizonyítani hogy kitalált azmár nem normális.



2014. jún. 7. 23:11
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Oké, tessék, ha már ennyire jártas vagy a slenderman témában, akkor biztos ismered a sztorit, hogy slendike megjelent valami kihallgatószobába, és van egy videofelvétel, ahol hallani a recsegést meg a lövöldözést.

https://www.youtube.com/watch?v=KTGILrbpc70

meg is kerestem neked

na már most ott megbukik a dolog, hogy kihallgató szobába fegyvernek minősülő tárgyat szigorúan TILOS bevinni, magyarán nem lehetett lövöldözés

Röhejes, hogy még mi vagyunk iq hiányosnak, hülyének titulálva, mikor egy olyan "legendáról" van szó, amiről tudjuk a kitalálóját, aki bevallotta, hogy az összes kép, felvétel fake, és hogy nem létezik. UFO? Oké, nincs ellene és mellette semmilyen döntő érv. Szintén a szellemeknél. Na de ez? Könyörgöm, nőjünk fel. Pár 12 éves megölt valakit és ráfogták slendermanra? Bocsánat, végülis hihetünk pár 12 évesnek. Lehetett mentális problémájuk, vagy bebeszélték maguknak, vagy szimplán csak rákenték egy kitalált hülyeségre, hogy megússzák, hisz még kisgyerekek...

2014. jún. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:

SLENDERMAN NEM LÉTEZIK ÉS ITT A VÉGE FUSS EL VÉLE!

ENNYI KÉSZ VÉGE, TÉMA ZÁRVA! XD

2014. aug. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!