Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a teendő egy démon vagy...

Mi a teendő egy démon vagy egy negatív lélekkel szemben?

Figyelt kérdés
Hát pár hónapja kezdődött rémálmokkal . Aztán egyre durvább dolgok történtek . Tárgyak nem repkedtek . De amolyan látomás félék jöttek . Néha néha egy rossz dolog előtt érzem valami jelenlétét . Az életem szakmai és magán téren is széthullott . És mind mondtam éreztem valamit minden negatív dolog előtt ami megtörtént velem . Mi lehet ez ? Nagy a gáz? Szerintem démon vagy valami gonosz lélek szorakozik velem . Mit tudok ellene tenni? De az tuti hogy nem rossz karma mert mindig segítek másoknak szó nélkül még annak is aki belém rúgott .

2015. febr. 14. 15:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
ne haragudj utolsó, nem akarlak bohócnak beállítani, az előtted levőt én írtam, én nem mondom, hogy nem működne az amit te leírtál, sőt azt se merem mondani, hogy nincsen démon, szerintem a démonra nem lehet egyértelműen mondani, hogy van-e vagy nincs, mert ugye látni lehet őket de csak bizonyos körülmények közt, máskor meg olyanok, mintha ott se lennének, inkább olyan mintha lét és a nemlét határán állnának, ami szerintem sokkal szélesebb, mint az ember elsőre gondolná, de komolyan, ez nem is tudománytalan h van démon, (Einstein, végtelen számú párhuzamos univerzum végtelen lehetőséggel stb. létezhet egy valóság, ahol létre is jöhet a démon az ottani törvények szerint) csak hát kérdés h ami átjárkál, vagy kapcsolatba lép ezzel a világgal, az létezőnek mondható-e vagy sem az itteni viszonyítási rendszerekben, ehhez vagy minimum atomfizikusnak kell lenni vagy filozófusnak, mert másképp csak nem tudjuk és kész :)
2015. febr. 15. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Meg kel szentelni az házat pappal
2015. febr. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Imádkozz,kérd az angyalok segítségét,főleg Mihályét.
2015. febr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
100%
Vacsorára ne egyél nehéz kajákat és nem lesznek rémálmaid. Most vágtam be egy nagy tányér fűszeres olajos brassóit. Legutoljára ilyen kajától fél éjszakát predátorokkal harcoltam.
2015. febr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
0%
Ennyi marhaságot amit itt le ìrtak (okkultistaként sírva röhögök).Ha azt a papos dolgot csinálod,csak még jobban be fog rád rágni.És való szìnű hogy agresszivan nem csak ilyesztgetni fog,hanem még harapdálni is vagy le huz az ágyról..Egyébként lehet velük beszélgetni,nem fog meg enni ha normál hangnemben szólitód meg.Ha van szellemi vezetőd ő is segithet(és nem jézusra gondolok meg a tollas bandára). Én vér szerződésben vagyok 1-2 démonnal, egyébként lehet velük értelmesen beszélni(az én nergál úraságommal is lehet).Gyujts fekete gyertyát és hivd magadhoz(kérdezgess tőle),fogadok hogy le áll veled trécselni(a ki nézetük megsértését ne csináld mert arra meg sértődnek).
2015. febr. 17. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Utolsó már féllábbal az elmeosztályon van xD Amúgy ha léteznének démonok, az információid elavultak, ugyanis elvileg ők a régi, ősi istenek, akiket befeketítettek mindenféle gonosz jelzővel. Magyarán ők a nordikus Istenek (persze ha léteznének) Nem ilyen szarvas, patás szörnyetegek.
2015. febr. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Én vagyok le maradva?:"D Ez vicces.Hol mondtam én hogy patás szörnyekre dolgozom. Az állitásod helyes hogy a nordikus és kelta isteneket is titulálta(és titulálja) démonként. De én nem a keresztények féle démonokról beszélek.Igen a démon egy görög szóból ered (ami istent jelent). De a démon egy rang is egyben(csak a közép és felső rétegbéli lények a hívatalos démonok).Lásd nephillimek,bukott angyalok,erösebb fattyak.Attól is függ hogy a "démon" szóról neked gondolom a pokol és a gonosz ugrik be...pedig nem azok,ők az eredeti volt istenek és az ős lények akik a kezdő generáciok elött úralkodtak(egyiptomi,kelta,germán kúltúra). Egyébként meg a démonok még szebbek is mint az angyalok(amiket freskokon látsz azok az agyon idealizált vicce a valóságnak).Egy angyalnál undoritobb lényt nem is kivánhatsz látni(sajna 1-et volt szerencsém látni),a retinád ki folyik töle olyan randa.Egyébként a démonokból vannak al fajták amik inkább lidércnek mondhatok..ezek a futkosos árnyak,a vámpirok(nem nem dracula és edward cullen és nem vért szívnak).A démonoknak van egy hybrid ága (ezek az állati jeggyel fel ruházott lények)Ebben van patás,söt kigyó testű(lásd görögöknél:Meduza) stb.És nem, nem vagyok elme gyogy intézetben.Ezt hülyeségnek tartom ..ha valaki egy nem teljesen matáriális témáról beszél az őrült? De ha többen valják az már vallás?(gondolj csak bele az egyház jézus és a tollas banda).
2015. febr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
A helyes írási hibákért elnézést,csak telefonról pici képernyöről marha nehéz ezeket be pötyögni egyenként.
2015. febr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
ja totál egyetértek veled. Pl Húsvét, ami valójában Astaroth ünnepe , tehát egy démont ünneplünk eredetileg. De ez a démon nem szarvas és nem patás szörnyeteg, hanem egy oltári gyönyörű szép női démon, akire azt hinnéd, hogy angyal. pedig nem az... hanem egy démon és még csak nem is gonosz. Ha létezik tökéletes nő a világmindenségben, akkor az ő lenne :D De én nem hiszek a babonákban. De maga az elmélet számomra pozitív.
2015. febr. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Kérdezem attól aki látta az angyalt és azt monda, hogy csúnya, pontosan milyen, hogy nézett ki? Leírnád nekem a külsejét? Az a retinás hasonlat elég jó lett :))))))
2015. febr. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!