Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a teendő egy démon vagy...

Mi a teendő egy démon vagy egy negatív lélekkel szemben?

Figyelt kérdés
Hát pár hónapja kezdődött rémálmokkal . Aztán egyre durvább dolgok történtek . Tárgyak nem repkedtek . De amolyan látomás félék jöttek . Néha néha egy rossz dolog előtt érzem valami jelenlétét . Az életem szakmai és magán téren is széthullott . És mind mondtam éreztem valamit minden negatív dolog előtt ami megtörtént velem . Mi lehet ez ? Nagy a gáz? Szerintem démon vagy valami gonosz lélek szorakozik velem . Mit tudok ellene tenni? De az tuti hogy nem rossz karma mert mindig segítek másoknak szó nélkül még annak is aki belém rúgott .

2015. febr. 14. 15:54
1 2 3
 21/21 xeniah ***** válasza:
Egyetlen személy van, akinek a nevére minden térd meghajol, a démonoké is: Jézus Krisztus. Ez viszont nem úgy működik, mint egy varászvessző, hogy kimondod a nevét, és elmegy a démon, hanem személyes kapcsolatba kell lépned Vele. Fordulj Jézushoz, és meglátod, hogy segíteni fog. Ha Jézus Krisztushoz tartozol, semmilyen negatív szellemi erőnek nincs hatalma fölötted.
2015. márc. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!