Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi történt ezzel a kategóriáva...

Mi történt ezzel a kategóriával? Régen olyan jó volt nem?

Figyelt kérdés

Mindig pörgés volt, mindig volt mit megválaszolni még ha sokszor hülyeségeket is írtak ki trollkodásból de akkor is több értelmes kérdés volt most pedig 99,9% troll kérdés van ami ráadásul nem is vicces(na jó néhány válaszonn szoktam nevettni jókat.

kérdésem:mi történt itt?



2015. ápr. 15. 15:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

@Lucifer-666, mikor lesz EDDA koncert:


[link]

2015. ápr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én most úgy meg innék egy sört!
2015. ápr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A trollok bevették a várat és együtt élvezik, hogy betűket lehet írni a monitorra.
2015. ápr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Üzenem a jelentgető zsebpiszoknak hogy ezzel csak azt éri el hogy szólok az érdekébe pár szót a rézfiszú bagolynál...
2015. ápr. 17. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Sexparaszt ***** válasza:
Kedves Diabol! Ne feledkezz meg róla,hogy itt vagyok én,mint az ezotéria témakőr főszereplője! Lucifer és most már te is tudod,hogy milyen tehetséges ember vagyok én,Sexparaszt!
2015. ápr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!