Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez normális? Miért történik...

Ez normális? Miért történik ez velem? Léteznek szellemek?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időkben nagyon sokszor észlelek szellemi jelenlétet, a lakásban, a kollégiumban, az utcákon, legfőképpen a sötétben. Egyetlen helyen, az iskolában nem (pedig a kollégium közvetlen szomszédságában van)


Minden máshol ugyan azzal a jelenléttel találkozok.

Ugyan azok a tapasztalatok jelentkeznek

-Test hőmérsékleti ingadozás

-Látás zavar

-Könnyezés

-Figyelnek, megérintenek, elakarnak rabolni érzés

-Félelem, ijedtség

-Lelassulás (fizikailag, szellemileg)



Arra gondoltam, hogy októberben elhunyt nagyapám szelleme kísérhet utamon és valamit közölni szeretne velem.

Esetleg lehetne ez a szellem egy rosszindulatú szellem is ? Akár jóindulatú ha létezik olyan?


Még nem láttam, de többször éreztem, hogy megérint, hogy beszél hozzám csak sajnos nem értem mit akar mondani.



Mit kellene tennem? Hagyjam a francba az egészet, vagy ez nem véletlenül történik ?


15 éves vagyok, soha nem fogyasztottam kábítószert, drogot. Alkoholt csak nagy ritkán, alkalmakkor.



2015. máj. 4. 00:00
1 2
 11/13 anonim válasza:
Természetesen vannak természetfeletti lények, ám valószinüleg csak bemeséled ezt magadnak h valami kísért. De persze ettől még nem 100nem így van. Óvatosabbnak kell lenned szerintem semmi képp se akarj szándékosan közösségbe kerulni azzal ami kísért
2015. máj. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Én nem nagyon értettem sokáig ehhez, de amiket olvastam kb. ez fogta meg az agyam:

Lehet rosszindulatú és jóindulatú is valakik mondják hogy a rosszindulatú a félelmedből táplálkozik ezért ne félj. Csakhogy ez nem igaz, nemtudnak a félelmedből táplálkozni. Ahogy már előttem többen írták ha nagyon idegesít akkor határozottan zavard el, de ne csak gondolatban hanem hangosan mondd ki.

2015. júl. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 BitMiller válasza:

Ennyi ostoba és haszontalan választ... Ezek a megtapasztalások igenis árulkodnak valamiről, sőt pont arról, amit az illető leírt. Az, hogy a többi kedves válaszadónak mi jött át belőle, az egy másik dolog! (Meglátásom szerint semmi...)

Hosszas lenne leírnom, hogyan tudsz megtanulni teremteni, és talpra állni saját magad, így egy kis segítséget nyújthatnak mások. Javasolom, hogy ne keresztényekhez menj, mert a tudásuk tele van a Világ Ura szellemi szennyével. Ahogy máshol, hasonló kérdésnél leírtam:

"Javaslatom: menj el Villás Béla bácsiékhoz! Youtube-on is van egy csatornája, hallgatgassad, hátha meggyőz arról, hogy tudja a muki, mit beszél, és a Te gondjaiddal is foglalkoznak az ő "szektájában". Pap bácsiktól, ördögűzőktől, ilyenektől ne nagyon várj segítséget..."

Meg még: természetesen Tied kell legyen a tanulás, megerősödés oroszlánrésze, ezt nem úszod meg! Na sok sikert!

Szasz!

2015. okt. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!