Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy hozzá értő ember segítsen...

Egy hozzá értő ember segítsen nekem abban, hogyan tudok kapcsolatot teremteni egy vagy több kicsi korom óta engem követő démonnal?

Figyelt kérdés
Óvodás korom óta tapasztalom, hogy egy de valószínű több démon időnként ott van velem egy házba olykor egy szobában. Jelzik is elég bizarr dolgokkal. De nem csak akkor ha egyedül vagyok. Tudom az okát is miért van ez. Tudom, hogy ez démon. Csak annyit nem tudok lehet-e komolyabb bajom nekem vagy a családomnak abból, ha kommunikálni szeretnék vele/velük. Már zavarnak. Kicsiként féltem tőlük. Nagyobbként eltűrtem. Mostmár zavar.

2015. júl. 9. 20:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy démon egészen biztosan nem fog ettől követni (több se). A probléma magja, ami annyira gyakori, hogy te eldöntötted, hogy ez egy démon, és azért van, mert te ezt csináltad. Nem hiszem, hogy elfogadod a válaszom, de azért egy próbát megért. De gondolj bele, ha kiüvöltök az ablakon, hogy jöjjön oda egy vadászpilóta, és valaki visszaszól, akkor az biztosan vadászpilóta?
2015. júl. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

"Hihetetlenül érdekelnek a démonok."


Semmi sem gátol abban, hogy kutass a témakörben. Akkor te magad is rájössz, semmi démoni nincs az esetedben.

2015. júl. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Gyakorikérdések... A kérdésemre még mindig nem válaszolt senki.
2015. júl. 9. 21:30
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Erről beszéltem... Te eldöntötted, hogy ez az, aminek gondolod. Innentől kizárólag azt a választ fogod elfogadni, ami neked ad igazat. Én hagyom a kérdésed, ne aggódj.
2015. júl. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
54%
nos, én atheista vagyok. jó nekem, nem hiszek ezekben az okkult fazságokban. ha létezik isten akkor már +halt. szóval nem létezik. ha léteznek démonok akkot Succubus-ok is.. annak meg csak örülök. :)
2015. júl. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Igen, lehet!

Ha csak részben igaz ez a kérdés, már bajban vagy.

A démonok nem játszópajtások, hagyd őket és fordulj Istenhez.

Remélem elfogadod ezt a tanácsot.

2015. júl. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Missi_Key ***** válasza:

már beszéltél velük, ovis korodban.

azt tették amit kértél, de ha jól sejtem soha nem hangzott el a szádból, hogy ok, bebizonyították, most már elmehetnek.

hm?


beszélhetsz velük..most komolyan, ha csinálni akarnak veled valamit, az nem ezen fog múlni, hacsak nem vagy extrém bunkó...

2015. júl. 10. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
52%
nálam is vannak démonok. már nem zavarnak, meg lehet szokni őket. én az ecserin vettem őket, most egy befőttesüvegben vannak.
2015. júl. 10. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
68%
Tesó nem rosszindulatból mondom, de te inkább a pszichiáterrel lépj kapcsolatba!
2015. júl. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Ne akard velük felvenni a kapcsolatot, mert azzal csak erősíted! Azt mondod, érdekelnek téged a démonok.Hát persze, mivel a kapcsolatot ők maguk kezdeményezték veled gyermekkorodban és mivel te fogékony voltál rájuk, azóta is befolyásuk alatt lehetsz, ha kommunikálni kezdesz velük, rosszabb lesz.Egy óvodás gyermek magától nem kezd démonokról érdeklődni, normális esetben azt sem tudja mi az, de ha látott is már olyat, akkor fél tőlük, nem pedig kíváncsi.

Inkább Istennel kéne felvenned a kapcsolatot,téged erősítene, a démoni befolyást pedig csökkenteni.Ezzel semmit nem veszítenél.

2015. júl. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!