Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy hozzá értő ember segítsen...

Egy hozzá értő ember segítsen nekem abban, hogyan tudok kapcsolatot teremteni egy vagy több kicsi korom óta engem követő démonnal?

Figyelt kérdés
Óvodás korom óta tapasztalom, hogy egy de valószínű több démon időnként ott van velem egy házba olykor egy szobában. Jelzik is elég bizarr dolgokkal. De nem csak akkor ha egyedül vagyok. Tudom az okát is miért van ez. Tudom, hogy ez démon. Csak annyit nem tudok lehet-e komolyabb bajom nekem vagy a családomnak abból, ha kommunikálni szeretnék vele/velük. Már zavarnak. Kicsiként féltem tőlük. Nagyobbként eltűrtem. Mostmár zavar.

2015. júl. 9. 20:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Kérdező, te teremted a magad illúzióját.

Mondhatnám másképp is, egy elementált teremtettél.

Ezt nem valószínű hogy tudatosan, az elementálok a gondolataidból és érzéseidből születnek.

Ha jól tudom van erre egy magas fokú, mágikus szertartás, melynek során teremtesz egy elementált és ráküldöd arra a személyre, akire szeretnéd.

Ez amolyan "fekete mágia" , nem szeretem ezt a fogalmat használni, mert nincs olyan hogy fehér vagy fekete, ez attól függ hogy használják fel.

Azért feltételezem azt, hogy egy elementálról van szó, mert démonok pusztán ettől nem kezdenek el követni.

Szellemekre jellemző hogy követnek, viszont a szellemek nem kitartóak, tehát ez ezért kizárt.

A démonra igaz, hogy kitartó, de ha te már óvodás korod óta észleled, akkor sokkal durvábbá vált volna a helyzet...

Megszüntethető, erre csak azt tudom mondani hogy akarni kell.

Akard hogy megszűnjön, és kis idővel (attól függ mennyire akarod) megfog szűnni.

De nehogy elkezdj kutakodni, azután hogy miképp veheted fel a kapcsolatot egy démonnal, mert az olyan mintha egy céltáblát raknál magadra..

2015. júl. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

#15 igen látszik hogy ateista vagy az ezotéria témakörben :D totálisan nem ide illő feltűnési viszketeg választ ürítettél és valamiért muszáj volt a farkadat lóbálnod.

Gratulálok hogy te is megerősítetted az ateista sztereotípiákat! :D

Van alapjuk ^^

2015. júl. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
menj el a szcientológia egyházhoz, ők segítenek!
2015. szept. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
A magnóval feltudod venni és veszélyes ! Ne próbálkozz vele mert ha egyre nagyobb lessz az ereje megszálhat és nem csak téged hanem másokat is bánthat!
2016. márc. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!