Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Volt már paranormális élményetek?

Volt már paranormális élményetek?

Figyelt kérdés

Rettenetesen érdekel ez a téma és volt is már részem hasonló élményben. Ha te esetleg szkeptikus vagy, légyszíves ne ez alatt a kérdés alatt vívd meg a harcodat! :S

Meséljünk paranormális élményeket!



2016. aug. 9. 08:44
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
18%

Ilyen dolgok nem történtek velem.

Az idegen szavak és kifejezések kéziszótára szerint Paranormális: gör+lat. természetfölötti, természetes úton nem magyarázható.Így tehát a csodák is ide tartoznak. Azokat leírtam. Az Adobe Readeren olvashatk áldás cím alatt.

2016. aug. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
20%
Ja, ufót is láttam már, meg szellemet is. Elsőről még ott helyben kiderült, hogy csak a szemem tréfált meg, utóbbira három éjszakás műszakom ment el, mire ugyanúgy be tudtam állítani a különböző tükröződő felületeket, mint akkor álltak, amikor "apám szellemét" láttam.
2016. aug. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
28%

Ha ugyanazt értjük alatta, akkor nem volt még paranormális élményem, tehát továbbra is bunkó, alattomos, szemellenzős, orruk hegyéig se látó embereket érzékelek a környezetemben, akiknek fingjuk sincs, hogy mit művelnek ezáltal saját magukkal.


De ha valaki szerint ez paranormális jelenség - az se kizárt. Viszont akkor többnyire csak paranormális jelenséget tapasztalni.

2016. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Írd a keresőbe: visszatérés a halálból. Ott sokan mesélik el személyes tapasztalataikat.
2016. aug. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is volt egypár, az volt a legijesztőbb, amikor hátamon aludtam a nappaliban, és arra keltem fel hogy valaki megfogta a homlokom, gondoltam biztos a tesóm szórakozik. (Mert csak ő és én voltunk otthon.) Kinyitottam a szemem és kérdeztem hogy mit akarsz? De nem jött válasz, felkeltem, és láttam hogy senki sincs ott. Bementem a tesómhoz és kérdeztem tőle hogy ő volt-e kint, azt mondta nem.:'D Nekem is volt olyan, hogy éjszaka többször is felriadtam vagy összerándultam és egy fekete alakot láttam elsuhanni.
2016. aug. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim válasza:
87%

Velem is rengeteg paranormális dolog történt, leginkább kiskoromban. Van a szobám, aminek ha nyitva az ajtaja, rálátok anyu szobájáraó aminek az ajtaja mindig nyitva. Éppen gépeztem, késő este volt már. Kinéztem valamiért automatikusan mert úgy éreztem oda kell néznem és erre egy fekete alakot pillantottam meg anyu szobaajtaja előtt, aki figyeli anyut TV nézés közben, viszont pár másodperc alatt eltűnt. A frász kapott el, becsaptam kb. az ajtóm. Rá pár hónapra ugyanezt láttam, csak akkor baseball sapkával a fején.


Következő: Kiskoromban volt emeletes ágyam, mindig a tetején aludtam. Mielőtt lefeküdtem tanultym kicsit, több kányvből is, amelyeket az íróasztalom közepére raktam amikor végeztem. Éjjel akárhánykor meg arra keltem higy leestek a könyvek, azt hittem ott halok meg az ijedtségtől.


Kövi: Ugyanúgy számítógépeztem, éppen GTAztam elég későn és valamiért lenéztem a földre és valami nyúlt a lábam fele, hanyattestem a székkel az ijedtségtől ahogy hátrarúgtam magam..:D Vicces így utólag, de akkor nem volt az..a másik hasonló, de akkor az ágyamon feküdtem, éppen skypeztam egyik haverommal, de már vagy 4órája nyomtuk, lehetett éjjel 2...hanyatt voltam, a lábam felé néztem vylamiért és megint valami a lábam frlé markolt, felordítottam félelmemben mint állat, haverom ott kérdezett majdnem fél percen keresztül de nem válaszolzam mert nem tudtam az ijedtségtől..


A másik meg: Anyu szobájában mindig éreztem hogy van valami, ami követ ha elmegyek a szoba előtt...mindig minden este ez volt hogy elmegyek és érzem hogy követ valaki, volt hogy úgy rohantam le a lépcsőn emiatt hogy majdnem legurultam, szörnyű érzés volt...

2016. aug. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
79%
Egyszer egyedül voltam otthon és dübögést, kaparászást hallottam a padlásról. A szüleimnek elmeséltem, de ők azt mondták, biztos csak kóbormacskák voltak (van egy rés ahol beférhetnek) ,de macska nem tud éppen ilyen erős dübögést produkálni...
2016. aug. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Te még nem tapasztaltad meg a mogyorós pele zajongását, utolsó. Az kisebb a macskánál, de felnőtt embernek beillő zajokat tud produkálni.
2016. aug. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
90%

Így van, rovarok rágcsálók is okozhatják, de a nyest is gyakori, főleg vidéken, a nyest márpedig vékony, nyúlánk, hosszúkás állat, kisebb réseken is átbújik. És lényegesen nagyobb testű, mint egy patkány, ergo zajosabb is lehet akár.


Ettől még változó, hogy egy nagyobb gyermeknek, vagy felnőttnek mennyire kifinomult az érzékelése más dimenziókra, így nem "evilághoz szokott" entitások érzékelésérem szóval lehet az szokatlan dolog is, de első körben a mi világunk lényein és fizikáján javaslom elgondolkodni.

2016. aug. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
41%
Nem hiszem, hogy nyest vagy pele volt (két vadászkutyánk van, szagot fogtak volna). Mondjuk lehet, hogy elosont egy kis állat a kutyák mellett. Csak tényleg nagyon hangos és erős volt a dübögés.
2016. aug. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!