Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Volt már paranormális élményetek?

Volt már paranormális élményetek?

Figyelt kérdés

Rettenetesen érdekel ez a téma és volt is már részem hasonló élményben. Ha te esetleg szkeptikus vagy, légyszíves ne ez alatt a kérdés alatt vívd meg a harcodat! :S

Meséljünk paranormális élményeket!



2016. aug. 9. 08:44
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Vadászkutyusok ellenében esetleg kistestű madár is lehetett - ez esetben felülről érkezhetett a tettes, mint az UFO-k. ;-)


De tényleg akár paranormális jelenség se kizárt ilyenkor.

2016. aug. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim válasza:
70%
Egyszer elmentem egy előadásra.Egy médium tartotta,a halál utáni életről szólt.Az előadás közben mondta,hogy rengetegen vannak itt a túlvilágról köztünk most.Aznap este,mikor lefeküdtem,alighogy elaludtam,arra riadtam fel,hogy valaki kétszer a nevemen szólított,de kedves volt a hangja.Nem álom volt,tényleg hallottam.Nem tudom,ez mi lehetett.
2016. aug. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim válasza:
34%
nem tom én szoktam látni de az lehet mástól van nem?
2016. aug. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Az előző egy ál-naiv troll. Gyenge volt... :S
2016. aug. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
54%

1 2

Bíró Miklós nevű felhasználó válasza:



1980-ban még a bábolnai cégnél dolgoztam. Otthon egy éjjel álmomban 4 nőt láttam szorosan egymás mögött – angyalok voltak - arcuk normál nagyságú. Szépségük nem figyelemfelkeltő. Testük alig vastagabb,mint egy pamutszál. Olyan nagy,túláradó szeretet áradt tőlük felém,amilyen itt a földön talán nincs is. Hozzájuk akartam menni. Mondták: „Nem jöhetsz ide.” – A beszéd nem szóval történt. - Ettől,mintha kirántották volna talpam alól a szőnyeget. Látták,hogy ez érthetetlen is nekem,meg nagyon szerencsétlenül is érzem magam ettől. Ezért,és talán másér is,helyesbítettek: „Még nem jöhetsz ide.” AEtől kicsit megnyugodtam álmomban is,ébren is. Gondoltam: „Ha még nem,egyszer majd csak-csak.”

Felébredtem. Emlékeztem álmomra: Ugyancsak furcsa álom,gondoltam. Jósálom lehet? Vajon mit jelenthet? No de készülődjünk,mindjárt itt a busz. A hideget tekintve,február lehetett.

Tavasszal, - május vége? – csoportvezetőnk mondta: „ Fiúk! El kell menni olyan helyre dolgozni ahonnét nem lehet minden este hazamenni.” Senkinek se tetszett,de hát… „A munka Kerteskőn lesz,a szállás,Szépalmán.”

Zil teherautón mentünk-jöttünk oda-vissza, kb.12-en. Egyik munkatársunk vezetett. Második héten pénteken végeztünk. Ekkor az ottani könyvelő vezette a Zilt,mert azt vissza is kellett vinni. Jogosítványa egy-másfél hónapos. Ekkor már egy alu. bódé is volt fenn.- Szabályzat.- Akik nem fértek a bódéba,a plató deszkájának vetették a hátukat. Nekem már csak középen jutott hely. Ott ültem,a két oldalt összekötő láncba kapaszkodva.

Egyszer autónk ferdült és erősen fékeződött. Nagy erővel fogtam a láncot,hiába,mert ütköztünk valaminek,amitől a mögöttem levők közé vágódtam. Csodálkoztam,mért nem borult oldalra autónk,hiszen annyira ferde. Jobb oldali kerekei árokban voltak. Gyorsan a bódéba néztem.

- Nincs baj?

- Nincs. – Nálunk se volt baj… Leugrottam. Az autó előtt akartam elmenni,ekkor láttam,fának ütköztünk. Előtte akartam elmenni,de lejtett a fold és a fátől kb. 80 cm.-re egy szakadék van.

Csak évekkel később gondoltam: ezért mondták az angyalok:”Még nem jöhetsz ide.”

Az autó mögött mentem annk elejéhez,ahol a vezető épp akkor jött le a hágcsón.

- Vegyék ki a főnökük lábát,mert befogta a felgyűrődött lemez.

- Hát maga hova megy?

- Bemegyek telefonálni – Szépalmára – hogy küldjenek traktort az autót kihúzni.

- Nagyot bámultam,ahelyett,hogy segítene…

- Egy órába tartott míg az emberek ki tudták szabadítani a főnök lábát,akit közben még tartani is kellett. – Lehetett kb. 80 kiló.- Az emberek mikor látták a körülményt,néhányan megjegyezték: „Most születtünk másodszor.” Amit én ekkor hallottam először.

- Lent az aljban pedagógusok kerestek nyári táborhelyet iskolásoknak. Egyikük feljött,s mondta a főnöknek: „Jőjjön beviszem Zircre a Kórházba Trabanttal.” Úgy lett. – 12km. –Röntgen. Csontrepedés. Orvos mondta: „Jobban járt volna ha eltörik,az nem fáj annyira.”A főnök sérelmezte ezt. „Hogy mondhat egy orvos ilyet.”


Végül: Mindenki gondoljon amit akar. Tudom én is,hogy egy hazug világban élünk. Ám aki igényli ,privátban megadom néhány akkori munkatársam nevét és akkori települése címét. Ennél többe nem tehetek.

2016. aug. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Volt pár érdekes dolog, amit nem tudok hova tenni. Gyerekkoromban a nagy szobánkban egy régi bútor volt (asztal, székek, szekrények), amit valahonnan kaptak még a nagyszüleim. Volt ennek egy ilyen tükrös asztala, és éjszakánként mindig azt láttam,hogy emberek vannak benne és minket néznek, ahogy alszunk (mind egy szobában aludtunk, én anyámmal egy ágyban, apám külön). Többször felkeltettem anyámat de mindig leordított hogy nincs ott semmi, fogjam be és aludjak. Később nagyon örültem, amikor végre odaadták valakinek azt a ronda bútort. Egyszer már ilyen tizenévesen utánanéztünk, hogy hova került a cucc, mert nem találtunk egy régi birtoklapot (vagy mit) és a szüleim arra gondoltak, hogy az egyik szekrényben maradt, mert majdnem mindegyikben volt ilyen titkos rekesz, dupla alj meg ilyenek. Meg is találtuk az utánunk következő gazdáját de a bácsi sajnálkozott, hogy elégették a bútort mert az unokái féltek tőle. Én bölcsen kussoltam. Amúgy az a tükrös szekrény még mindig megvan, valahol kint rohad az egyik melléképületben. Akinek odaadtuk a többi bútort, nem akarta elvinni. Egyszer a biztonság kedvéért szívesen szétverném vagy felgyújtanám a pcsába de valahogy jobbnak érzem távol tartani magam tőle.
2016. aug. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Emberek voltak benne? Hú én biztos, hogy nem aludtam volna ott nyugodtan.
2016. aug. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a tükörben láttam embereket. Mintha pl. egy vonat ablakából néznének kifelé. Sokszor egész éjszaka ébren ültem emiatt, aztán délután csodálkoztak, hogy miért vagyok álmos. 5-6 éves voltam, amikor eladták a cuccot, a tükrös szekrényt meg kivitték a házból. Onnantól kezdve aludtam, mint a bunda.
2016. aug. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim válasza:
100%
Nekem rengeteg volt de nem rom le mind. Az utolsó élményem. Éjszaka arra keltem hogy szóltgatnak. Mondom: Mi van? Válaszolt: Most elmegyek. Én meg felnéztem és kérdem hova? De sehol senki. Azt hittem nővérem. Kimentem megnéztem a szobájában. Aludt.
2016. szept. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
84%
28-as:a szellemtudományok ismerete szerint a tükör valóban kapu a túlvilágra. Ezért érdemes letakarni éjszakára, vagy "lezárni" valamilyen erre alkalmas technikával (többnyire szimbólummal). Régi népi babona,hogy tükör ne maradjon letakaratlanul a szobában, ahol alszunk. Egyik barátnőm is hasonlót mesélt, mint te, gyerekkorában bizonygatta, hogy ő látja, hogy a tükör az valójában egy ajtó.
2017. jún. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!