Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Volt már paranormális élményetek?

Volt már paranormális élményetek?

Figyelt kérdés

Rettenetesen érdekel ez a téma és volt is már részem hasonló élményben. Ha te esetleg szkeptikus vagy, légyszíves ne ez alatt a kérdés alatt vívd meg a harcodat! :S

Meséljünk paranormális élményeket!



2016. aug. 9. 08:44
1 2 3 4
 31/38 anonim válasza:

nekem minden éjjel megtörténik...:(

van egy ébresztőórám az éjjeliszekrényen (póniklubbos)

minden éjfélkor (pontban) egy kattanás halltszik..mintha vmi elkezdődne akkor..( nem, nem egy új nap xd)szellemjárás vagy hasonlók.

és 2 érdekesség hozzá

- más óra ezt nem csinálja ( tettem oda egy másik ébresztőórát, azt hittem az én szobám szellemjárta, de nem)

- ha előretekerem éjfélhez, akkor nem kattan, csak ha tényleg éjfél van és akkor se kattan, ha dél 12 van

Furcsa...

2017. jún. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
:O
2018. jún. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
12%
Paranojjális? Há vót há! Mutkkó para vóót, a Piri nem ment eeee! Pedig a Piri nóóómális máskóóó!
2018. jún. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
33%

Amikor az unokatesómmal(Brigi) a barátjával(szabi) a másik unokatesómmal (Nonó)meg a tesómmal (Iza)vagyok(Bella) itthon ,mindig történnek ilyenek

1.Brigi kiment teát hozni,mind kimentünk utána mert nagy árnyékpt láttunk ami egy démonra emlékeztetett

Á!

-(Nonó:)Most komolyan ,jelenjen meg itt egy szeg hogyha ez démon árnyék,most komolyan ha itt lesz egy szeg költözünk!

-(szabi:)nyugi picin,nincsenek démonok,mindenre van magyarázat.


Anya hazaért reggel,

-Ki tudja higy került ez a szeg a szobába?

-Basszus!


2.(Iza:)-Bella !hozzá kakaót!

Okés iza!

Megyek ki hát mit látok?(biztos hogy felkészültetek?mert ég para amit mist irok)Láttam egy nagyon ijesztő embert a konyhában,aki azt mondja

-nesze itt a kakaó!de fizetned kö ezé!

És eltűnt,azóta én nem megyek ki egyedül a konyhára

3.Ma történt,megyek suliba,szomszédnál látol egy nőt aki fehér hercegnő ruhaban volt(inkább Annabell-re hasonlított)megyek át az úttesten, és eltűnt,ja !és olyan érdekes madárcsicsergés is volt! A szomszédnál utána a harangláb dombnál ahol lemegyek,nagyon félek arra menni

2019. jan. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
25%

Én és barátnőim(Jázmin,Bella, Bibó)Meg baratnőm (Niki)szalad hozzánk

-mivan mi történt?

Lattam a Momo-t!

(Tudja hogy félünk tőle)

-biztos csak ijesztget!

-nyugi bibó(ő fél a legjobban)

Akkor Bibó elnéz és elkezd szaladni,mondja

-siessetek tényleg ott van,Niki utana

Én is futok

Jazmin ott maradt

Mondja a tanár

-Jázmin holvan?

-(bibo)Láttuk a Momo-t és Jázmin ott maradt !

-ne bohóckodj bibo nincsen nem létezik a Momo.

(Niki)én is lattam!

-igen,többiek latták?

(Fiúk)csak egy sötêtkék hajúvvalamit láttunk elmenni elvágott szájjal,minket bámuló szemmel,görnyedt háttal,Momo volt!

-énnnem néztem oda ,csak azt láttam hogy mindenii szalad és futottam én js.

Másnal:

-gyerekek,azt nem tudom higy amit láttatok a Momo volt-e ,de Jázmintekéselték és kórházban van,értesítetzem a látottakat,A rendőrség hisz nektek,de még keresi a bűnöst.

Áh momo!áh(elájultam)

2019. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
74%
Nekem 3 ilyen érdekesebb sztorim van ezzel kapcsolatban. Először is mikor kicsi voltam a szobámban játszottam egyedül és hallottam egy suttogást ami azt mondta "alma". Tudom eléggé hülyeség és semmi értelme ezért se érdekelt soha úgy voltam vele biztos bemesélem magamnak. Aztán pár hete éppen a kutyámat sétáltattam és tisztán éreztem hogy valaki megüti a fejem tetejét. Kicsit olyan volt mintha egy madár megcsapta volna a szárnyával. Egy pillanatra teljesen bepánikoltam, hogy valami részeg követett, de mikor megfordultam semmi nem volt ott. Se ember, se madár még csak fa se lehetett mert az 5 méteres közelemben az se volt. A végére pedig amitől a leginkább beparáztam és ez nem is olyan régen volt: A nappalinkban fotóztam le a karácsonyfánkat miközben zenét hallgattam. Egyszer csak így hallottam hogy valaki kopogott az egyik ablak üvegen. Na ugye ezzel a probléma az volt, hogy teljesen egyedül voltam otthon úgyhogy nem tudtam eldönteni, hogy én ezt most beképzeltem a zene miatt vagy anyum haza ért és ő szórakozik. Azért persze szétnéztem nem mintha sok értelme lett volna mikor kinn sötét volt. Nem is akartam foglalkozni vele aztán viszont hallottam hogy valaki a nevemet elnyújtva suttogja. Na itt teljesen beparáztam és bementem a szobámba amíg anyum haza nem ér.
2021. jan. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:

12 éves vagyok es szerintem elég sok paranormalis jelenség törtent meg velem. a legtobb az uj hazunkban.

1. egyszer egyedul maradtam otthon, a tesom suliba ment anya meg dolgozott. azt kell tudni hogy ha a lepcsőn beszelsz az visszhangzik, na en egyszer csak azt hallom hogy valaki énekelget az emeleten szerintetek mennyire befostam??

és még ráadás olyan volt mintha a tesóm hanja lett volna. ez volt az egyik legfelelmetesebb dolog....

2. ez szerencsere nem velem történt meg hanem az anyukammal. Ő eddig nem hitt a szellemekben de most megváltozott a véleménye. amikor apukámnál voltunk a testvéremmel anyukám aludt és felébredt valami zajra azt hitte hogy a fűtéssel van baj ezért leállitotta és akkor látta meg hogy beindult az elektromos fogkeféje HAJNALBAN MAGÁTÓL és nem eshetett le mert ott volt ahova anyukám tette.

ezeken kívül is mindig azt érzem a házban hogy figyelnek és néha recsegéseket is hallok fentről.

2021. júl. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
:(
2022. nov. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!