Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemek vagy hallucináció?

Szellemek vagy hallucináció?

Figyelt kérdés

Pár hónapja észrevettem, hogy a szemem sarkából árnyakat látok elsuhanni, néha fekete, néha fehér színben. Egyszer történt, hogy ott álltam a konyhában és elsuhant előttem egy fekete árny, és egy ilyen pörgő valami elkezdett nagyon forogni. Pár hete reggel pedig, öltözködés után valami hideg fuvallatot érzékeltem a fülemnél és 'shh' hangot adott ki. Gyorsan átugrottam a mellettem lévő szobába, úgy megijedtem. Tegnap láttam, ahogy a balra dőlő könyveim közül néhány eldől a másik irányba, meg valamikor látom, hogy hullámzik valami. Arcokat tudok kivenni dolgokból, pl van olyan képem, ahol a levendulák egy részéből egy oldalra döntött fejet látok, meg a zuhanykabin oldalán megülő vízcseppekből is egyszer, mikor elbambultam. A legijesztőbb az volt, mikor az íróasztalom előtt álltam, és kicsit mellettem egy ember nagyságú fekete árny volt. Sajnos senki nem volt ott a családból, mert ezek akkor szoktak velem történni, ha egyedül vagyok egy helyiségben. Ha valaki ott van velem, ritkán van ilyen. Ez hallucináció lenne, vagy tényleg szellemeket látok? Mert elvileg a fekete a rossz, a fehér a jó szellemet jelenti, és én mindkettő színben szoktam árnyakat látni.

14/L



2017. ápr. 13. 13:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
30%
Negatív érzésekkel (főleg a félelemmel) vonzod a negatív energiákat, más néven "szellemeket". Az arcokat és formákat csak bebeszéled magadnak, ezeknek az energiáknak se alakjuk, se tudatuk nincsen, és úgy védekezhetsz ellenük hogy hanyagolod a témát. Nem hallucinálsz, csak túl sokat foglalkozol a paranormális témával:)
2017. ápr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#9,#10-es vagyok. Minek kellett lenullázni? Mert nem trollkodni jöttem ide, és értelmes választ adok? Vagy megsértettem egyeseket akik nem képesek felfogni hogy az evolúció tény? Semmi választ nem láttam ami arra utalt volna, hogy mit rontottam el. Na most a kérdés a válasz alatt az, hogy HASZNOS-E SZÁMODRA EZ A VÁLASZ? Ha tényleg a válaszom ennyi ember számára nem hasznos, akkor javítsatok ki. Miben tévedtem?
2017. máj. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!