Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteznek szellemek...

Szerintetek léteznek szellemek, démonok, természetfeletti erők? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Ha úgy gondolod hogy itt nem osztanád meg, akkor írj privátot és én is leírom a tapasztalataimat és a a szelemmes történéseket.

2017. ápr. 19. 15:13
1 2
 11/15 anonim válasza:
Nekem a hazamban van egy olyan hely a szobámban ami sarok es parázok ha ott vagyok... Ott eldől minden kinyílik a szekrény és kopog a fal ohol nem kéne mert se vezeték se cső se semmi
2017. ápr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Elmesélem az én 2 kis történetemet ezzel kapcsolatban. 10 éves koromban kezdődött, a bátyám és én voltunk otthon. A szüleink épp a szomszédba voltak. Úgy kezdődött hogy a padlásról állandóan kopogásokat hallotunk. Egyikünk sem mert fel menni megnézni. Bátyám 20 éves volt én pedig 10. Amikor már nagyon zavaró volt, úgy döntöttünk hogy felmegyünk eggyütt. Ő elől volt én pedig mögötte mentem. Semmi nem volt fent, és el is hallgatott a kopogás, ezért visszamentünk. Fél óra múlva megint elkezdődött, ezért megint felmentünk. Bátyám azt mondta maradjak lent, miután fel ért, bezárodott a padlás ajtaja. Elkezdtem sikítani, és már bőgtem is, nagyon megijedtem mert lent meg sötét volt. A szüleink pont akkor értek haza, apa gyors szaladott fel de ő sem tudta kinyitni ezért reggelig fent maradt a bátyám, mert annyira félt. Kiderült hogy bentről záródott be. De a bátyám egy sarokba volt össze kuporodva és fel sem mert állni. Pedig reggel volt és egy hatalmas ablak van a padlás végében ezért ott is világos volt. Ez x este volt fél tíz, tíz körül. Végül másnap reggel 10-ig szenvedtünk, addig biztattuk míg fel nem állt és ki nem nyitotta. Bocsi, telóról írtam.
2017. ápr. 23. 12:02
 13/15 anonim ***** válasza:

léteznek!

lélek+lenyomat(asztráltest)+test=ebből vagyunk

volt már találkozásom ezzel is, azzal is(szellemek, idegenek,űrhajóik)!

ha érdekel a téma, akkor az égbőljöttekkel(annunakik-kal) kell kezdeni, ők az ufónautáknak nevezett lények, akik valójában a teremtőink(de nem a törpe és nagyfejűekre gondolok, ők csak a robotjaik!)

...az őstörténelmet ajánlom, sumérok....

..aztán jöhet a többi, halál utáni élet kutatásával foglalkozó irodalom..régészet,stb.

ezek az annunakik(a sumérok nevezték el őket így-égből alászálltak) és a szellemvilág összefügg, ugyanaz!

ha meghalsz, ők lesznek azok a "fénylények"akik átkisérnek az alagúton..

a szellemidézést pedig kerüld!

2017. ápr. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Már bocs, de szerintem csak a bátyád tréfált meg. Gondolj csak bele 20 évesen az ablakkal ellátott padláson félni? Meg ha belülről lett bezárva miért nem tudta kinyitni? Szerintem csak azért mondta hogy maradj lenn, hogy ezt eljátszhassa. Plusz azért mondta hogy a sarokban ücsörgött, hogy mégjobban megijesszen. DeOff: Addig nem nyilvánítom ki álláspontom, amíg konkrét bizonyítékokkal nem tudom alátámasztani állításaim helyességét. Javaslom te is tedd ezt/cselekedj eszerint.
2017. máj. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Valami biztos van.Én nem hinnék bennük de többször tapasztaltam nem megmagyarázható dolgokat.
2017. máj. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!